Espanyol – Getafe 1:1 (kon.) | Osasuna – Ath. Bilbao 1:2 (kon.) | Eibar – Alavés 0:2 (kon.)
Villarreal – Celta Vigo 1:3 (kon.) | Valladolid – Sevilla 0:1 (kon.)
Espanyol Barcelona
1:1 (1:1)
Getafe CF
Neděle 24.11.2019, 12:00 • RCDE Stadium (Barcelona) • Španělská LaLiga • 14. kolo

V dnešním zápase jsme viděli velice bojovný a taktický výkon obou celků. V prvním poločase jsme mohli vidět jediné dva góly v dnešním zápase. V druhém poločase byl sice Espanyol o něco aktivnější a hladovější po výhře, ale nedokázal si vytvořit žádnou gólovou šanci. Hosté po celý zápas předváděli skvělé bránění a nebezpečné protiútoky, které, někdy až smolně, zastavil zvednutý praporek sudího. (13:56:22)

90+5

90+5
    Hosté budou rozehrávat standartku na vlastní půli.

90+4
    Jorge Molina nám předvedl svůj fotbalový um, když na půli hřiště obehrál hned dva hráče soupeře a přesným centrem našel svého spoluhráče na kraji hřiště.

90+2
    Rozhodčí signalizuje útočný faul Oscara Melenda.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jorge Molina (Getafe CF).

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Centr Damaina Suareze se nesl do vápna, kde jej ovšem odvrátila pozorná obrana soupeře.

89
    Včasný zásah hostujícího obránce zamezil postup unikajícího Oscara Melenda.

88
    Nadýchaný centr zažehnán domácí obranou.

87
    Hosté budou rozehrávat standartní situaci ze slibné vzdálenosti pro centrovaný míč.

87
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Victor Campuzano, přichází Oscar Melendo.

87
    Praporek pomezního vystavil stopku domácímu útočníkovi, který byl blízko gólové příležitosti.

86
    Jaime Mata se nedokázal probojovat skrz obranu soupeře, míč v držení domácích.

85
    Nakonec dle rozhodčího vše proběhlo v pořádku, následuje odkop od brány hostujícího celku.

84
    Rozhodčí Fuertes konzoltuje s VAR, jestli gólman Soria nezahrál rukou mimo dovolené území.

83
    Esteban Granero obral o míč jednoho z hostujících hráčů, dle posouzení rozhodčího si počínal nedovoleně.

82
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jason, přichází Francisco Portillo.

82
    Útočný faul jednoho z domácích hráčů při rohovém kopu usnadnil hostující obraně práci.