Los Angeles – Arizona 2:3 (kon.) | Colorado – Toronto 3:5 (kon.) | Boston – Minnesota 5:4 (po pr.)
Tampa – Anaheim 6:2 (kon.) | New Jersey – Detroit 5:1 (kon.) | Carolina – Florida 4:2 (kon.)
Montreal – NY Rangers 5:6 (kon.) | Winnipeg – Columbus 4:3 (kon.) | Dallas – Chicago 2:1 (2:0 po s.n.)
St. Louis – Nashville 2:4 (kon.) | Vegas – Edmonton 2:4 (kon.) | San Jose – NY Islanders 2:1 (po pr.)
Florida – Buffalo 2:5 (kon.)
New Jersey Devils
5:1 (0:0, 1:1, 4:0)
Detroit Red Wings
Neděle 24.11.2019, 01:10 • Prudential Center, Newark • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:57:11)

Trestné minuty: 15:15

Utkání je u konce a domácí tým jej po výborném výkonu ve třetí třetině dotáhl do výrazného vítězství 5:1. Jako první ve 45. minutě skóroval Will Butcher, může ale poděkovat teči hostujícího McIlratha, od jehož brusle šel puk za brankovou čáru. Ve 47. minutě uklidnil domácí Blake Coleman a definitiva přišla v 56. minutě, to se při power-play Detroitu trefil přes celé kluziště Taylor Hall. V závěrečné minutě ještě ze sóla skóroval Blake Coleman a završil tak zmar hostujícího celku.

59:48 Blake COLEMAN - 5:1

59:48
    Devils právě vstřelili branku!
    No vida, tak ještě jeden gól! BLAKE COLEMAN dostal přihrávku do jízdy, dostal se do sóla a bekhendovým blafákem se mu povedlo umístit puk do horní části Bernierovy branky. Asistence: Miles Wood, John Hayden.

59:37
    Jak Wayne Simmonds, tak i Dylan McIlrath dostali pětiminutové tresty za bitku.
    59:37 Bitka mezi Simmondsem a McIlrathem

59:37
    Na závěr utkání jsme tu měli ještě bitku mezi domácím Simmondsem a hostujícím McIlrathem. Byl to vyrovnaný souboj, oba hráči rozdali několik tvrdých úderů.

59:19
    New Jersey dohrává zápas ve velkém stylu, Simmonds mohl přidat ještě jeden gól, branku ovšem minul.

58:42
    Do trochu rozhozené obrany Detroitu si najel Wood, za modrou čárou se mu ale puk zamotal a to Cholowskimu stačilo k obrannému zákroku.

57:47
    Za Detroit nyní zakončoval od modré čáry Cholowski, jeho pokus ale nebyl přesný a skončil na zadním mantinelu.

57:13
    Zajac hledal zpoza branky Guseva, jehže jeho přihrávka šla zcela mimo a skončila až u Domingueho.

56:35
    Po nájezdu do útočného pásma vyslal z pravé strany prudký švih Jack Hughes, jeho projektil ale prolétl nad brankou Detroitu.

55:59
    I za tohoto stavu se nám na ledě odehrávají tvrdé hity, jeden takový teď u mantinelu schytal hostující Ericsson.
    55:23 Taylor HALL - 4:1

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 24. Palmieri (Hall, Vatanen), 45. Butcher (Hischier), 47. Coleman, 56. Hall, 60. Coleman (Wood, Hayden) – 24. Hirose (Bowey)

New Jersey Devils: Domingue (Blackwood) – Severson, A. Greene (C), P. K. Subban, Vatanen, Tennyson, Butcher – Palmieri, Hischier, Hall (A) – Simmonds, J. Hughes, J. Boqvist – N. Gusev, Zajac (A), Seney – Hayden, Coleman, Wood.
    Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Bowey, Ericsson, Cholowski, Hronek, McIlrath, Nemeth – Mantha, D. Larkin (A), Bertuzzi – Fabbri, Filppula, Athanasiou – Perlini, Nielsen (A), Hirose – Glendening (A), Ehn, Helm.

Rozhodčí: Rooney, Skilliter – Driscoll, MacPherson

Diváci: 16 514