Ústí n/L – Kadaň 3:0 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
SK Trhači Kadaň
Pondělí 25.11.2019, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 28. kolo

59:17
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Martin Tůma – 2 min., nedovolené bránění).
    58:03 Matyáš SVOBODA - 3:0

58:03
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Pět vteřin stačilo Slovanu k využití přesilové hry! Po vyhraném buly vystřelil Ondřej Smetana a chirurgicky přesnou tečí se prezentoval MATYÁŠ SVOBODA – 3:0! Asistence: Ondřej Smetana.

57:58
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., držení).

54:21
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Ondřej Smetana – 2 min., podrážení).

48:34
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Martin Dubský – 2 min., podrážení).

46:17
    Adam Brízgala se musel zaskvět v oslabení ještě jednou! Matěj Zabloudil si počkal na brankovišti na přihrávku zpoza branky, ale střelou z první trefil skvěle reagujícího brankáře Slovanu!

45:09
    V přesilovce mohl vstřelit kontaktní branku Denis Zeman, který zůstal osamocený mezi kruhy, ale vyjel si proti němu Adam Brízgala a koncem své hole vyrazil jeho pokus!

44:17
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Daniel Kružík – 2 min., držení).

43:45
    Matyáš Filip mohl zvýšit na tří brankový rozdíl pro domácí, ale jeho jemná tyč lízla pouze o pravou tyč!

39:29
    Tomáš Pšenička využil obrovskou chybu hostující obrany, ale ani jeho snad čtvrtá šance během druhé třetiny neznamenala branku! Tentokrát mu radost překazil dobrým zákrokem Jakub Neužil!

38:59
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Pavel Kordule – 2 min., hákování).

34:31
    Tomáš Vildumetz je opravdový šikula. Oklamal svým pohybem kompletní čtveřici hostů, ale sám před Neužilem selhal! Ten jeho střelu švihem schoval do své lapačky!

33:15
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Adam Brízgala – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

32:33
    Smolař druhé třetiny je jasný! Tomáš Pšenička tečoval nabídku Daniela Kružíka a potřetí se po jeho zakončení ve druhé třetině rozezvučela tyč!

31:05
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Denis Zeman – 2+2 min., vysoká hůl).

29:01
    Matyáš Filip ujel do situace dvou proti jednomu s Josefem Zajícem, ale druhý jmenovaný výborně předloženou situaci zakončil pouze do přesouvajícího se Neužila!

27:52
    V závěru přesilové hry označkoval podruhé ve druhé třetině brankovou konstrukci ranou z první Tomáš Pšenička!

26:05
    Jan Havel krásným sólem potěšil fanoušky, ale jeho krasojízda skončila ranou, jenž olízla pouze boční síť, a ač se za Jakubem Neužilem rozsvítilo červené světlo, o branku se opravdu nejednalo!

25:19
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vladimír Brož – 2 min., podrážení).

23:53
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (David Homer – 2+2 min, vysoká hůl).

20:43
    Tomáš Pšenička se dostal velmi šťastně k odraženému kotouči mezi kruhy a jeho rychlý bekhend orazítkoval pravou tyč!

17:54
    Albert Michnáč se postavil k trestnému střílení, ale jeho bekhendový blafák vychytal betonem Adam Brízgala!

17:54
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Daniel Krejčí – trestné střílení, zdržování hry / padnutí na puk).

17:54
    Daniel Krejčí hasil v brankoviště obrovskou šanci Františka Wágnera a kotouč podržel rukou v brankovišti, je z toho trestné střílení pro Kadaň!

17:16
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Ondřej Smetana – 2 min., držení).

14:15
    Naopak v oslabení ujel do samostatného úniku Jiří Severa, ale jeho bekhendovou kličku zlikvidoval skvělý Neužil!

13:19
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jan Havel – 2 min., krosček).
    12:32 Tomáš PŠENIČKA - 2:0

12:32
    Ve dvojnásobné přesilové hře už to TOMÁŠ PŠENIČKA nestihl, ale to zas, až tolik domácí mrzet nemusí. Jeho rána cinkla o pravou tyč a zapadla za bezmocného Neužila – 2:0! Asistence: Daniel Kružík.

12:11
    Devatenáct vteřin přesilové hry pěti proti třem pro domácí Slovan. Dvě minuty za krosček obdržel Michael Foltýn (Kadaň).

10:31
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (David Homer – 2 min., podrážení).

09:54
    Tomáš Pšenička využil chybnou rozehrávku Kadaně, ale sám před Neužilem ranou k levé tyči neuspěl, jelikož brankový prostor minul.

08:32
    Kadaň mohla v přesilové hře srovnat! Jakub Trefný potáhl kotouč po modré, našel přihrávkou na pravé straně Františka Wágnera a jeho rána orazítkovala pravou tyč Brízgalovy branky!

07:27
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vladimír Brož – 2 min., hákování).
    06:25 Jakub MÜLLER - 1:0

06:25
    Slovan měl ponechanou výhodu a doslova mučil Trhače v jeho obranné třetině. Tento tlak nakonec zužitkoval ranou z mezikruží JAKUB MÜLLER, jehož hůl našel dokonalou přihrávkou Tomáš Vildumetz – 1:0! Asistence: Tomáš Vildumetz.

01:10
    Slovan začal obrovským tlakem! Tomáš Vildumetz našel mezi kruhy Martina Tůmu a jeho pokus zaplachtil těsně vedle pravé tyče. Poté ještě pálil od modré Vladimír Brož a s jeho pokusem si s potížemi poradil Jakub Neužil!

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 7. Müller (Vildumetz), 13. Pšenička (Kružík), 59. Ma. Svoboda (Smetana)

HC Slovan Ústí nad Labem: Brízgala (Stahl) – Smetana (C), Klikorka, D. Krejčí (A), Vl. Brož (A), Zajíc, Müller, Zukal – Severa, Pšenička, Kružík – Maršoun, Vildumetz, Tůma – Ma. Svoboda, J. Havel, Kordule – Filip, Houška, Jelínek.
    SK Trhači Kadaň: Neužil (Wolf) – Trefný (C), Procházka, L. Chalupa, D. Zeman, Foltýn, Poizl, Mert – Zabloudil, Morong, Poppel – Zd. Zabloudil, Rindoš (A), J. Müller – Wojnar, Čech, Michnáč – Homer (A), Wágner, Dubský.

Rozhodčí: Jechoutek, Čáp – Šimánek, Štofa