Florida – Buffalo 2:5 (kon.) | Detroit – Carolina 0:2 (kon.) | Arizona – Edmonton 3:4 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Arizona Coyotes
3:4 (1:1, 2:1, 0:1 - 0:0)
Edmonton Oilers
Pondělí 25.11.2019, 02:08 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (04:51:01)

1. Connor McDavid (EDM) 0+1
    2. Markus Granlund (EDM) 1+0
    3. Alex Goligoski (ARI) 0+3

Edmonton sice ve třetí třetině prohrával 2:3, ale dokázal sedm minut před koncem vyrovnat po trefě Granlunda a vynutit si prodloužení. V něm byli hosté lepší, ale nerozhodli a muselo se jít do samostatných nájezdů. V nich se prosadil jen McDavid, který rozhodl o výhře Oilers.

Connor MCDAVID - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Edmonton Oilers.
    Autorem vítězné branky je CONNOR MCDAVID.

3. série
    0:1
    Hinostroza neprotlačil svou střelu mezi betony, Koskinen jeho pokus likviduje.

2. série
    0:1
    Draisaitl se rozhodl vsadit na razanci, napřáhl se mezi kruhy a Kuemper vyráží.

2. série
    0:1
    Koskinen vytěsnil zakončení Garlanda na zadní mantinel!

1. série
    0:1
    Connor McDavid zamíchal před brankou s pukem a poslal jej mezi betony Kuempera.

1. série
    0:0
    Schmaltz před brankovištěm přestřelil.

Samostatné nájezdy začínají.

Divoké prodloužení, ve kterém většinu času strávilo duo Draisaitl + McDavid na ledě, nerozhodlo. Pojedou se nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:27
    Draisaitl zblokoval střelu soupeře a chtěl vyjet do úniku, ale spadl a domácí tak brejku nečelí.

64:11
    Schmaltz pozastavil útok Arizony a vrátil se dostředního pásma.

63:38
    Draisaitl napálil puk jen do zadního mantinelu.

63:07
    Schmaltz hledal Kessela mezi kruhy, hvězda domácích však puk nezpracovala.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 10. Söderberg (Schmaltz, Goligoski), 32. Fischer (Grabner, Goligoski), 34. Hinostroza (Goligoski, Chychrun) – 3. Neal (Draisaitl, McDavid), 22. Chiasson (Gagner, Klefbom), 54. M. Granlund (P. Russell), rozh. náj. McDavid