Omsk – Viťaz 3:0 (kon.) | Petrohrad – Kunlun 4:1 (kon.) | Spartak Moskva – Nižněkamsk 1:0 (kon.)
Spartak Moskva
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Pondělí 25.11.2019, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (19:58:39)

Československá stopa v utkání:
    Robin Hanzl (SPM)
    1+0, 1 střela, čas na ledě 17:29
    Július Hudáček (SPM) 60 minut, 39 zákroků, 0 gólů, 100%.

Střely na branku: 24-39 (14:16, 6:12, 4:11).

Je dobojováno! Máme za sebou na góly velice chudé, ale i tak velice zajímavé utkání, které končí fotbalovou výhrou Spartaku 1:0. O dvoubodovém zisku pro moskevský klub rozhodlo především československé duo Robin Hanzl a Július Hudáček. Český útočník vstřelil ve třetí minutě jediný gól a slovenský gólman podal skvělý výkon v brankovišti, kde pochytal bezmála čtyřicet střel. Neftěchimik měl ve druhé a třetí třetině opravdu výraznou převahu, kromě Hudáčka však mnohdy narážel i na obětavě hrající hráče v poli, kteří zablokovali spoustu ran.

59:45
    Pravděpodobně je jasno! Rovnou z vhazování vyletěl puk na Cyplakova, který byl nedovoleně podražen Andrejem Sergejevem.

59:39
    Neujala se ani dorážka švédského útočníka Berglunda. Hudáček přerušil hru a znovu se přiblížil hodně cennému čistému kontu.

59:33
    Pajgin hned dvakrát mohutně napřáhl od modré čáry. První dělovku vyrazil Hudáček a druhou schytal obětavě zasahující Ilja Zubov.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:45
    Kutějkin vyhodil o mantinel a málem trefil prázdnou klec na druhém konci kluziště. Definitivnímu rozhodnutí každopádně zabránil vracející se Pajgin.

58:20
    Alexandr Šaryčenkov už opustil brankoviště a pustil na led šestého hráče do pole!

58:14
    Murphy se postaral o přechod z obrany a svou akci dokonce dotáhl až do střely z vrcholku pravého kruhu, kterou Hudáček vyrazil na Zubova.

57:39
    Šaryčenkov trochu riskoval při hře za vlastní brankou. Nechybělo moc a napadající Chochlačov jej o kotouč obral.

57:09
    Nižněkamsk v závěru zápasu nedisponuje žádným vytrvalým tlakem. Domácí pravidelně vyhazují puky ven z obranné třetiny.

56:12
    Arsen Chisamutdinov si výborně pokryl puk na zadním mantinelu v souboji s Hanzlem. Následné nahození do brankoviště však nepřekonatelného Hudáčka nepřekvapilo.

55:57
    Jacob Berglund se nechal jednoduše obrat o puk Fjodorova. Spartak každopádně znovu neprošel ani přes střed hřiště.

55:07
    I na vhazování mají hosté jistou převahu. Těžit z toho mohl Pavel Porjadin, jenže Hudáček střelu z otočky bezpečně lapil.

54:56
    Vše skončilo ofsajdem Spartaku, jehož hráči o pár vteřin později poslali kotouč až na zakázané uvolnění.

54:33
    Probíhá trochu hlušší pasáž, kterých tento zápas příliš neměl. Oba týmy se několikrát za sebou nezabydlely v útočné fázi.