Tampa – Buffalo 5:2 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 3:2 (po pr.)
Columbus – Ottawa 1:0 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 3:2 (po pr.) | Nashville – St. Louis 3:2 (2:1 po s.n.)
Dallas – Vegas 4:2 (kon.) | Anaheim – NY Islanders 3:0 (kon.) | Los Angeles – San Jose 3:4 (po pr.)
New York Rangers
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Minnesota Wild
Úterý 26.11.2019, 01:10 • Madison Square Garden, New York • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:03:19)
    Henrik Lundqvist dnes vychytal 455. vítězství v základní části a osamostatnil se tak na pátém místě ligové historie

Trestné minuty: 4:8

Je dobojováno, když domácí rozhodli hned první akcí. Úspěšným střelcem ve hře třech proti třem byl Anthony DeAngelo a ten tak rozhodl o prémiovém bodu pro New York.

60:32 Anthony DEANGELO - 3:2

60:32
    Rangers právě vstřelili branku!
    Prodloužení nemělo dlouhého trvání, neboť domácí se ihned dostali do útočného pásma, ANTHONY DEANGELO se dokázal odpoutat od obránce, najet si do volného prostoru a rozhodnout prudkým švihem k tyčce – 3:2. Asistence: Artěmij Panarin, Ryan Strome.

60:01

Statistiky

Střely na branku: 30:28
    Vyhraná vhazování: 31:31
    Hity: 23:14

Šedesát minut hry nám vítěze neurčilo, byť hosté od něj nebyli daleko. Minnesota byla ve třetí třetině aktivnějším celkem a byla odměněna gólem na konci 50. minuty, kdy se prudkou ranou prosadil Ryan Donato. New York se pak dlouho marně snažil o vyrovnání, dočkal se až v přesilové hře, tu využil u brankoviště číhající Chris Kreider a jelikož byl posledním úspěšným střelcem, poslal zápas do prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52
    Fox se dostal ještě do jedné šance, když si sjel až k brance, jenže bekhendové zakončení prolétlo vedle Stalockovy branky.

59:11
    Lundqvist vyrazil Kuninovu bombu z pravé strany a jelikož jej puk trefil do masky, rozhodčí pro jistotu přerušili hru.

58:04
    Stalock se teď blýskl povedeným zákrokem proti střele z pravého křídla a přerušil hru.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 15. Skjei (DeAngelo, Panarin), 58. Kreider (Panarin, Fox), 61. DeAngelo (Panarin, R. Strome) – 38. Parise (Fiala, Spurgeon), 50. Donato (Hartman)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Trouba (A), Skjei, Fox, R. Lindgren, DeAngelo, Hájek – R. Strome, Panarin, Bučněvič – Chytil, Kreider (A), Lemieux – Kakko, B. Howden, Fast (A) – Haley, Nieves, Br. Smith.
    Minnesota Wild: Stalock (Kähkönen) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Hunt, Soucy – Zuccarello, E. Staal, Zucker – Fiala, M. Koivu (C), Parise (A) – Kunin, J. Eriksson Ek, Greenway – Hartman, V. Rask, Donato.

Rozhodčí: Sutherland, Chmielewski – Alphonso, Smith

Diváci: 18 006