Tampa – Buffalo 5:2 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 3:2 (po pr.)
Columbus – Ottawa 1:0 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 3:2 (po pr.) | Nashville – St. Louis 3:2 (2:1 po s.n.)
Dallas – Vegas 4:2 (kon.) | Anaheim – NY Islanders 3:0 (kon.) | Los Angeles – San Jose 3:4 (po pr.)
Los Angeles Kings
3:4 (0:1, 1:2, 2:0 - 0:1)
San Jose Sharks
Úterý 26.11.2019, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

San Jose se dostalo do tříbrankového vedení. Následně ale domácí celek dokázal ve třetí třetině dvěma góly vyrovnat, a tak šel zápas do prodloužení. V něm byli lepší Sharks, o jejichž výhře rozhodl Patrick Marleau. (07:42:22)

San Jose právě vstřelilo branku!
    První střelu brankář dokázal vyrazit, na dorážku najetého PATRICKA MARLEAUA už byl krátký, dva body z tohoto zápasu bere hostující celek.

62:00
    hraje se hodně opatrně.

61:37
    Oba týmy střídají, domácí mají puk za svou brankou.

61:05
    Na výraznější šanci v prodloužení čekáme, Adrian Kempe nyní minul branku. Zkoušel to na vzdálenější tyčku.

60:56
    Hra je přerušena, pokračovat se bude tři na tři.

60:56

60:44
    Kings kombinují v útočném pásmu.

60:24
    Ani jeden celek se momentálně nikam nežene. Hosté rychle vyhodili přes všechny čáry.

60:04
    Kings pokračují v přesilovce.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:46
    Oddechový čas pro domácí.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 39. A. Kempe (Lizotte, Wagner), 49. D. Brown (Iafallo, Kopitar), 53. Kopitar (Iafallo, A. Kempe) – 6. E. Karlsson (Couture, E. Kane), 27. Meier (Labanc, E. Karlsson), 29. Meier (Dillon, Labanc), 63. Marleau

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Walker, Doughty, B. Hutton, Martinez, Roy, J. Ryan – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Grundström, J. Carter, Toffoli – A. Kempe, Lizotte, Wagner – Clifford, Amadio, Prochorkin.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Vlasic, E. Karlsson, R. Šimek, Burns, Dillon, Ferraro – E. Kane, Couture, Marleau – Meier, Goodrow, Labanc – Sörensen, J. Thornton, Gambrell – Suomela, M. Karlsson, Gregor.

Rozhodčí: L'Ecuyer, McCauley – Tobias, Pancich

Diváci: 16.927