Buffalo – Calgary 2:3 (po pr.) | Tampa – St. Louis 3:4 (kon.) | Washington – Florida 4:3 (kon.)
Columbus – Philadelphia 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Vancouver 8:6 (kon.) | Ottawa – Boston 1:2 (kon.)
Detroit – Toronto 0:6 (kon.) | NY Rangers – Carolina 3:2 (kon.) | Nashville – Vegas 3:4 (po pr.)
Arizona – Anaheim 4:3 (2:1 po s.n.) | Colorado – Edmonton 4:1 (kon.) | San Jose – Winnipeg 1:5 (kon.)
Los Angeles – NY Islanders 4:1 (kon.)
Buffalo Sabres
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
Calgary Flames
Čtvrtek 28.11.2019, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:49:51)

Česká stopa v utkání
    David Rittich (CGY) odchytal 61:17, 34 zák, 94,4%
    Michael Frolík (CGY) 0+1, 0 střel, čas na ledě 12:05

1. Elias Lindholm (CGY) 1+0
    2. Matthew Tkachuk (CGY) 1+1
    3. Jimmy Vesey (BUF) 1+0

Calgary se povedlo ve vyrovnaném utkání přehrát na ledě Buffala místní Sabres 3:2 po prodloužení, když přitom museli otáčet nepříznivý vývoj skóre a stav 1:2. Ač měli Sabres ve třetí třetině převahu, naráželi na výborně chytajícího Davida Ritticha, který byl se 34 zásahy jedním z hlavních strůjců vítězství hostů.

61:17 Elias LINDHOLM - 2:3

61:17
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Přeci jen z této akce hosté dokázali skórovat! Tkachuk posunul puk s ELIASU LINDHOLMOVI, který si povyjel od hrazení do prostoru a kličkou na střed se dostal do pozice, odkud mohl obhodit Ullmarka. Asistence: Matthew Tkachuk, TJ Brodie.

61:09
    Tkachuk neobehrál Johanssona, puk mu byl sražen na zadní mantinel.

60:35
    Rittich vyráží střelu Reinharta z pravé strany, Flames dostali puk mimo svou zónu.

60:01

O osudu utkání bude muset rozhodnout prodloužení, případně samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:44
    A ještě zakázané uvolnění Calgary.

59:30
    Johansson vyslal pozdrav Rittichovi od modré čáry. Hostující brankář rovněž chytá puk do lapačky.

59:14
    Giordano střílel hned po buly, Ullmark drží puk v lapačce.

59:10
    Frolíkovo napadání rozehrávky soupeře vyústilo v zakázané uvolnění domácích.

58:39
    Reinhart ve vlastním pásmu chyboval v rozehrávce, hosté ale ze získání puku nic nevytěžili. Střela zpoza kruhů šla mimo.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 27. Vesey (Asplund), 42. Olofsson (Eichel, S. Reinhart) – 18. Brodie (Giordano, Monahan), 45. Tkachuk (Backlund, Frolík), 62. E. Lindholm (Tkachuk, Brodie)

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Bogosian, McCabe, Ristolainen, Montour, Jokiharju, Scandella – S. Reinhart, Eichel, Olofsson – Ma. Johansson, Mittelstadt, Vesey – Sheary, Jo. Larsson, Skinner – Dea, Asplund, Girgensons.
    Calgary Flames: Rittich (Talbot) – Brodie, Giordano, Hanifin, R. Andersson, Mi. Stone, Kylington – Monahan, E. Lindholm, J. Gaudreau – Mangiapane, Backlund, Tkachuk – Dubé, D. Ryan, Lucic – Frolík, Jankowski, Rieder.

Rozhodčí: MacDougall, St. Pierre – Nagy, Tobias