Buffalo – Calgary 2:3 (po pr.) | Tampa – St. Louis 3:4 (kon.) | Washington – Florida 4:3 (kon.)
Columbus – Philadelphia 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Vancouver 8:6 (kon.) | Ottawa – Boston 1:2 (kon.)
Detroit – Toronto 0:6 (kon.) | NY Rangers – Carolina 3:2 (kon.) | Nashville – Vegas 3:4 (po pr.)
Arizona – Anaheim 4:3 (2:1 po s.n.) | Colorado – Edmonton 4:1 (kon.) | San Jose – Winnipeg 1:5 (kon.)
Los Angeles – NY Islanders 4:1 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:3 (2:1, 0:2, 0:0)
Philadelphia Flyers
Čtvrtek 28.11.2019, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (03:40:21)

Československá stopa v utkání

Jakub Voráček (PHI) – 0+0, 2 střely na branku, 0 hitů, čas na ledě – 16:41.

Dnešní utkání sledovalo 14 975 diváků.

Tři hvězdy zápasu:

1. Claude Giroux (PHI) 1+0
    2. Oliver Bjorkstrand (CBJ) 0+1
    3. Brian Elliott (PHI) úspěšnost 93,3%

Je konec! Poslední třetina nepřinesla zrovna atraktivní podívanou, avšak důležité je, že Philadelphia vyhrála na ledě Columbusu, když udržela náskok po konci druhé části. Columbus měl obrovské šance na konci třetiny, ale všechny zastavil fantasticky chytající Brian Elliott, jenž se stal základním stavebním kamenem k výhře.

59:42
    Oddechový čas pro domácí.

59:34
    To byla slušná střela z otočky, kterou vyslal domácí hráč. Mířil i dobře na zadní tyč, ovšem Brian Elliott stihl vytrčit svůj beton naprosto včas.

59:00
    Minuta do konce zápasu!

58:41
    Joonas Korpisalo se na okamžik vrátil do své klece, když probíhalo buly na útočné modré domácích. Ti ho však vyhráli, takže domácí gólman maže na střídačku.

58:20
    Ale zatím výhodu jednoho muže v poli nedokáží využít. Naopak Philadelphia mohla několikrát rozhodnout gólem do prázdné, ale nestalo se.

58:00
    Domácí hrají v šesti!

57:55
    Měli jsme zde přečíslení tři na dva, což nejspíše ani hráči nepostřehli. Proto to vzal domácí hráč na sebe, ale místečko u bližší tyčky nenašel.

57:30
    Už nám zbývají poslední dvě a půl minuty a s akciemi Columbusu to začíná vypadat velmi špatně. Nyní zahrál kotouč jen na zakázané uvolnění...

56:48
    Fanoušci se už radovali, ale branka stále k vidění není! Nejspíše proběhla teč před brankovištěm, kdy Brian Elliott ležel a netušil, kde je puk. Ten se nakonec ocitl těsně vedle tyčky.

56:22
    Josh Anderson táhl celý přechod do útoku, který měl celkem usnadněný, jelikož obrana hostí byla hodně rozhozená. Proto jsou domácí v útočném pásmu.

55:51
    Flyers si zatím vůbec nekomplikují život a zatím jim to vychází na jedničku. Když jsou na polovině hřiště, nahodí puk. Občas napadají a zase ho získají.

54:58
    Ryan Murray podržel kotouč za brankou a nechal spoluhráče vystřídat. Domácí hokejisté mají posledních pět minut na to, aby alespoň srovnali stav.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 5. N. Foligno (Bemström, Milano), 20. S. Jones (Nyquist, Bjorkstrand) – 19. Pitlick (J. van Riemsdyk, M. Raffl), 24. Laughton (Farabee, K. Hayes), 37. Giroux (Provorov, Konecny)

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – S. Jones, Werenski, D. Savard, R. Murray, Kukan, Gavrikov – Atkinson, Dubois, Texier – Bemström, N. Foligno, Milano – Bjorkstrand, Jenner, Nyquist – J. Anderson, Wennberg, Robinson.
    Philadelphia Flyers: Elliott (Hart) – Niskanen, Provorov, Braun, Sanheim, P. Myers, Hägg – Konecny, Frost, Giroux – Voráček, Couturier, Lindblom – Farabee, K. Hayes, Laughton – Pitlick, M. Raffl, J. van Riemsdyk.

Rozhodčí: Chris Lee, Ian Walsh – Travis Toomey, Libor Suchánek

Diváci: 14 975