Buffalo – Calgary 2:3 (po pr.) | Tampa – St. Louis 3:4 (kon.) | Washington – Florida 4:3 (kon.)
Columbus – Philadelphia 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Vancouver 8:6 (kon.) | Ottawa – Boston 1:2 (kon.)
Detroit – Toronto 0:6 (kon.) | NY Rangers – Carolina 3:2 (kon.) | Nashville – Vegas 3:4 (po pr.)
Arizona – Anaheim 4:3 (2:1 po s.n.) | Colorado – Edmonton 4:1 (kon.) | San Jose – Winnipeg 1:5 (kon.)
Los Angeles – NY Islanders 4:1 (kon.)
Nashville Predators
3:4 (0:1, 2:1, 1:1 - 0:1)
Vegas Golden Knights
Čtvrtek 28.11.2019, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Československá stopa v utkání:

Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:50 (04:52:04)

1. Paul Stastny (VGK) 1+0
    2. Mikael Granlund (NSH) 1+1
    3. Roman Josi (NSH) 0+2

Statistiky: Střely na bránu: 34-30; Zablokované střely: 18-13; Vhazování: 53%-47%; Hity: 14-18; Přesilové hry: 0/2-0/2; Trestné minuty: 4-4.
    Hokejisté Predators ukázali, jak dokonale ztratit vyhraný zápas

Predators třemi góly v řadě otočili vývoj zápasu, jenže si nepohlídali konec střetnutí, když mohli šest sekund před koncem normální hrací doby vyhodit, jenže tak neučinili a chtěli zápas dohrát za vlastní bránou, za což je pouhé tři desetiny sekundy před vypršením času potrestal Max Pacioretty a v prodloužení pak dovršil úchvatný obrat Paul Stastny. Konečný výsledek tedy nyní zní. Nashville Predators 3 Vegas Golden Knights 4.

61:52 Paul STASTNY - 3:4

61:52
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Hokejisté Knights nyní vyrazili do přečíslení dva na nikoho a PAUL STASTNY po přihrávce Natea Schmidta z levého kruhu skóroval mezi betony Juuseho Sarose – 3:4! Asistence: Nate Schmidt.

60:57
    William Karlsson dostal před bránu nádhernou bekhendovou přihrávku z levého křídla, jenže Juuse Saros ho skvěle vychytal levým betonem!

60:01

Max Pacioretty dokázal vyrovnat pouhé tři desetiny sekundy před koncem normální hrací doby duelu a v Bridgestone Areně nás čeká prodloužení. Predators mohli vyhodit, jenže se snažili zápas dohrát za bránou, a to byla obrovská chyba. Skóre po třetí třetině klání tak zní. Nashville Predators 3 Vegas Golden Knights 3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:59 Max PACIORETTY - 3:3

59:59
    Útočník MAX PACIORETTY využil parádní zpětné přihrávky a rychlou střelou z mezikruží vyrovnal na 3:3! Nashville dělily od vítězství tři desetiny sekundy! Asistence: Mark Stone a Reilly Smith.

59:39
    Predators dvakrát v rychlém sledu minuli prázdnou bránu Vegas a znovu bylo odpískáno zakázané uvolnění.

59:24
    Juuse Saros předvedl proti ráně z levého křídla fantastický zákrok lapačkou a poté si poradil i se střelou z pravé strany, kterou vzápětí podržel!

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:26
    Malcolm Subban vyrazil na střídačku a Golden Knights zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 28. Mikael Granlund (Josi, Duchene), 32. Ellis (Josi, Johansen), 42. Duchene (Mikael Granlund, Grimaldi) – 8. Mark Stone (Pacioretty), 27. R. Smith (Schmidt), 60. Pacioretty (Mark Stone, R. Smith), 62. Stastny (Schmidt)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, Fabbro, Hamhuis, Irwin – F. Forsberg (A), Johansen, Järnkrok – Carr, Duchene, Mikael Granlund – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Watson, Sissons, Olivier. Hlavní trenér: Peter Laviolette.
    Vegas Golden Knights: M. Subban (Sparks) – McNabb, Schmidt, Hague, Theodore, Merrill (A), Engelland – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone (A) – Tuch, Eakin, Glass – Carrier, Nosek, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Chris Schlenker, Dean Morton. Čároví: Scott Driscoll, Trent Knorr

Diváci: 17326