Zlín – Litvínov 3:1 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 2:3 (po pr.) | Kladno – Sparta 2:4 (kon.)
Pardubice – Plzeň 4:3 (po pr.) | Olomouc – Třinec 3:1 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Dynamo Pardubice
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
HC Litvínov
Pátek 29.11.2019, 17:00 • enteria arena • turnaj O Pohár DHL • 22. kolo

56:57
    Hosté hráli v šesti a zcela zbytečně se tak posílají do oslabení. Podaří se Dynamu vyrovnat?

42:00
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Daniel Hledík – 2 min., sekání).

38:54
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Prokop Limanovský – 2 min., hrubost).

32:10
    Dlouho však Pardubice přesilovku nehrály. Chybná rozehrávka nabídla šanci pro Jindru, kterého na poslední chvíli dobře mířeným háčkem rozhodil domácí Oliva (PCE). Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

31:46
    Bude se znovu vylučovat. Ostrý zákrok na středu hřiště předvedl Jakub Kroupa (LIM), jenž za napadení nabízí Dynamu šanci na vstřelení vedoucího gólu.

28:58
    První přesilovku si vyzkouší i Litvínov. Radek Šír (PCE) až příliš výrazně a opakovaně sekal do lapačky brankáře Zajíčka, čímž posílá poprvé v duelu Dynamo do čtyř.

21:56
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Marek Slavík – 2 min., podrážení).

13:14
    Uvidíme další přesilovku Pardubic. Hostující Baláž (LTM) si za vlastní brankou pomohl háčkem, za což bude následně dvě minuty, pokud domácí nevstřelí vedoucí branku, pykat.

02:13
    Úvodní minuty přinesly vyrovnanou partii, nyní však přijde úvodní početní převaha Dynama. Jakub Kroupa (LTM) dostává menší trest za hákování.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 59. Šír (Rozlílek, Kostka), rozh. náj. Antoníček – 39. Kysela (Jindra, Kroupa)

2:1   Lukáš Stehlík (LIM)

HC Dynamo Pardubice: Nečas (Borovička) . Hrádek, Oliva, Kubíček, Blažej, Secký, Kaštánek – Hledík, Rozlílek, Antoníček, Tobiáš, Costa, Kostka, Paleček, Rohlík, Šír, Šťastný
    HC Litvínov: Zajíček (Pejsar) – Bártek, Hocelík, Baláž, Kroupa, Miškovic, Jindra, Skuhrovec, Kysela, Vopat, Stehlík, Limanovský, Slavík, Jouza, Šarlinger, Fišer

Rozhodčí: Úlehla – Maštalíř, Pechánek