Zlín – Slovácko 2:1 (kon.) | Olomouc – Liberec 1:0 (kon.) | Příbram – Sparta 0:1 (kon.)
FC Zlín
2:1 (1:0)
1.FC Slovácko
Sobota 30.11.2019, 14:30 • Stadion Letná, Zlín • FORTUNA:LIGA • 18. kolo

A je konec! Zlín se dostal do vedení už v prvním poločase zásluhou hlavičky Poznara. Ten samý hráč zařídil i druhý gól Zlína, kdy skvěle našel na zadní tyči Petra Jiráčka. Tomu zbývalo už jenom uklidit míč do branky. Slovácko ještě v 86. minutě dokázalo snížit, to bylo ale z jejich strany vše. Zlín tak získává velmi cenné tři body do tabulky a stává se pomyslným vládcem kraje. To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou. (16:28:18)

90+4

90+4
    Slovácko bude mít ještě jednu šanci ze standardní situace.
    90+3. Hnaníček si zahrál na brankáře a vyhlavičkoval pokus Sadílka z domácí brány

90+3
    Josef Hnaníček teď doslova odmítnul vyrovnání! Míč už mířil do odkryté klece, ale zlínský stoper jej hlavou zvednul nad branku.

90+3
    Slovácko načíná poslední dvě minuty zápasu kombinací na středu hřiště.

90+2
    Žlutou kartu dostává Vachtang Čanturišvili (FC Fastav Zlín).
    90+1. Daníček z otočky vyslal další tutovku na zlínskou bránu

90+1
    A hned v první minutě nastavení hosté zahrozili! Vlastimil Daníček střelou jen těsně minul branku.

90
    Sudí Rejžek přidává k druhému poločasu čtyři minuty.

89
    Po faulu jednoho z hostujících hráčů vrátil míč do hry zlínský brankář Rakovan.
    88. A mohlo být vyrovnáno! Rakovan vychytal Dvořáka

88
    A hned vzápětí mohlo Slovácko vyrovnat! Tutovku Pavla Dvořáka vychytal Matej Rakovan.
    86. Stanislav HOFMANN - 2:1

86
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Máme tady ještě drama! Míč ze standardní situace zamířil do pokutového území, kde se nejrychleji zorientoval STANISLAV HOFMANN a snižuje na 1:2.

85
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Tomáš Poznar, přichází Lukáš Železník.

85
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jan Juroška, přichází Lukáš Sadílek.

84
    Další skvělá akce Zlína! Čanturišvili vyslal za obranu Tomáše Poznara, který si doslova pohrál se Stanislavem Hoffmanem a střelou pořádně prověřil Trmala.