Poruba 2011 – Chomutov 4:5 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 2:6 (kon.) | Prostějov – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Sokolov – Slavia 3:5 (kon.) | Frýdek-M. – Motor ČB 2:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 1:2 (0:2 po s.n.)
Třebíč – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Havířov – Jihlava 3:1 (kon.)
po s.n. (0:2)
VHK ROBE Vsetín
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 30.11.2019, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 27. kolo

54:09
    Další možnost pro Vsetín dostat se do vedení v zápase. Dvě minuty za vysokou hůl pro Karla Pláška. Valaši jdou do osmé přesilové hry.

46:24
    Další trest pro Přerov, konkrétně Jana Bergera, jenž fasuje dvě minuty za napadení.

42:57
    Vsetín si zahraje další přesilovou hru, dvě minuty za sekání nafasoval Jakub Navrátil.

39:08
    Vsetín si znovu na závěr třetiny zahraje v početní výhodě, dvě minuty za držení nafasoval Zdeněk Čáp.

30:02
    Nápor Přerova může umocnit přesilová hra, dvě minuty za podrážení fasuje Sebastián Gorčík.

24:38
    Vsetín si zahraje další přesilovou hrou, s dohráním vsetínského brankáře Bláhy to přehnal Šimon Kratochvíl a putuje na trestnou lavici na dvouminutový pobyt.

19:03
    Valaši si v závěru první třetiny zahrají v početní výhodě. Menší trest za podrážení nafasoval Josef Hrabal.

13:51
    Poměr sil na ledě se srovná a po devětatřiceti vteřinách odstartuje početní výhoda Přerova. Na trestnou lavici míří Vlastimil Dostálek na dvě minuty za sekání.

12:30
    Vsetín si zahraje přesilovou hru, dvě minuty za sekání nafasoval Josef Hrabal.

02:57
    Přerovská přesilovka je u konce, dvě minuty za sekání nafasoval Jakub Navrátil.

02:41
    Máme zde první vyloučení zápasu, na trestnou lavici putuje hráč Vsetína, konkrétně Radim Kucharczyk, jenž za hranici pravidel dohrál přerovského Čápa, ten se po krátkém otřesu z ledu zvedá a putuje na střídačku po svých. Vsetínský útočník nafasoval 2+10 minut za vražení na hrazení.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 32. Pechanec – 28. Navrátil (T. Doležal, Pšurný), rozh. náj. Pšurný