Rizespor – Konyaspor 3:1 (kon.) | Sivasspor – Kasımpaşa 2:0 (kon.) | Alanyaspor – Ankaragücü 5:0 (kon.)
Göztepe – Fenerbahce 2:2 (kon.)
Alanyaspor
5:0 (2:0)
MKE Ankaragücü
Sobota 30.11.2019, 15:30 • Bahçeşehir Okulları Stadyumu (Alanya) • Turecká Superliga • 13. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou. (17:30:18)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 12:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:12.

Je konec. Domácí nakonec vítězí vysoko 5:0 a v tabulce tak putují nahoru. Do 84. minuty byl s góly klid, ovšem Tasos Bakasetas přidal ještě třetí branku, což zřejmě Djalmu naštvalo, tak během dvou minut vsítil dvě branky. Hosté nám toho dneska moc nepředvedli a připisují si tak pátou prohru v řadě. Hráčem utkání byl zvolen střelec prvního a třetího gólu Tasos Bakasetas.

90+5
    90+4. DJALMA - 5:0

90+4
    Alanyaspor právě vstřelil branku!
    To je debakl!! Stejná dvojce se za minutu raduje podruhé! Manolis Siopis poslal do samostatného úniku opět DJALMU, a ten se již tentokrát nemýlil.
    90+3. DJALMA - 4:0

90+3
    Domácím to nestačilo a přidávají ještě další gól! Manolis Siopis nacentroval na přední tyč, kde se lehkou hlavičkou mohl radovat DJALMA.

90+2
    Domácí ještě zkoušeli nějaký ten útok po pravé straně, ovšem kvůli faulu v blízkosti brankoviště, je akce přerušena.

90+1
    Žlutou kartu dostává Dever Orgill (MKE Ankaragücü).

90
    Hlavní sudí nastavuje pět minut!

89
    Střídání v týmu Alanyaspor: ze hřiště odchází Tasos Bakasetas, přichází Umut Güneş.

88
    Poměrně kuriózní moment! V brankovišti hostů se z ničeho nic zapnulo zavlažování a hra je tak kvůli tomu přerušena.

87
    Cebrail Karayel našel svým centrem přesně stojícího Orgilla, ten ale hlavičkou mířil vedle.
    85. Tasos BAKASETAS - 3:0

85
    Tak přece jen je tu ještě gól!! Z levé strany přišel skvělý centr od Djalmy. Míč se následně dostal na kopačku TASOSE BAKASETASE, který opět pomocí teče od jednoho z obránců, dnes podruhé rozvlnil síť.

84
    Hosté se už pouze brání a do útoku se moc netlačí. Zřejmě už je o vítězi rozhodnuto.

82
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání. Uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké té branky, nebo již skóre zůstane nedotčené.

81
    Střídání v týmu Alanyaspor: ze hřiště odchází Efecan Karaca, přichází Onur Bulut.

Gerard Filip

Branky: 16. Bakasetas, 23. Djalma (Baiano), 85. Bakasetas (Djalma), 90+3. Djalma (Siopis), 90+4. Djalma (Siopis)

Karty:   61. P. Cissé (ALN) – 63. Karayel (ANK), 90+1. Orgill (ANK)

Alanyaspor: Marafona – N´Sakala, Welinton, Caulker, Baiano – Çağıran (64. Uçan), Siopis – Djalma, Bakasetas (89. Güneş), Karaca (81. Bulut) – Bammou.
    Náhradníci: Birniçan, Yılmaz – Özdemir, Uçan, Bulut, Kanak, P. Cissé, Tzavellas, Güneş, Ünal.

MKE Ankaragücü: Çelikay – Karayel, Kulušić, Pazdan, Sak (47. Önal) – Kitsiou, Moke (64. Aygören) – H. Kaya (78. Gürbüz), Canteros, Pinto – Orgill.
    Náhradníci: Bekleviç – Kubalas, Y. Ayhan, Gürbüz, Aygören, Karabulut, Arik, Önal, Ağçay, Kuyubasi.

Rozhodčí: A. Ulosoy – M. Eyisoy, K. Yilmaz