SHC Maloměřice – Nové Veselí 21:26 (kon.) | Královo Pole – Hranice 25:21 (kon.) | Kopřivnice – Lovosice 30:29 (kon.)
Jičín – Dukla 24:36 (kon.) | Zubří – Plzeň 25:17 (kon.)
SKKP Handball Brno
25:21 (10:11)
TJ Cement Hranice
Sobota 30.11.2019, 12:00Chance Extraliga mužů • 12. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:42:34)

SKKP Handball Brno – TJ Cement Hranice 25:21 (10:11)
    Nejvíce branek: Vaněk 6, Koubek 3, Kučera 3/3 – Andrš 4, Magrla 3, Mlotek 3. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 6/4 – 2/0. Vyloučení: 5:4. Diváci: 213.

Je dobojováno! První polovina utkání patřila hostům, kteří svého protivníka nepustili do vedení. Brňané měli o krok napřed až na konci 37. minuty, od té doby však už kontrolovali vedení, vítězství se nakonec zastavilo na rozdílu čtyř branek! Pšenica s Kučerkou dnes předváděli skvělé zákroky, ovšem šťastnější bude domácí brankář, protože jeho tým získal důležité dva body. Brno tak oplatilo Hranicím porážku z úvodního kola!

Konec zápasu. (25:21)
    60
    Pěkně sehraná akce do pravého křídla, Vaněk mířil mezi nohy Štolcara! (25:21)

60
    Oddechový čas pro domácí. (24:21)
    60
    Piwko zakončoval přesně k tyči, do konce utkání zbývá necelá minuta. (24:21)

60
    Jedna z posledních možností na skórování, Hranice budou házet sedmičku! (24:20)
    59
    Hosté hráli bez brankáře, Vaněk získal balón a trefil odkrytou klec! (24:20)
    59
    Dostalík si na pivotu řekl o přihrávku, ze šesti metrů poté přelstil Štolcara! (23:20)
    58
    To nebyl vůbec jednoduchý úhel pro Cába na levém křídle. Je to už jen o dva góly! (22:20)

58
    Útočný faul brněnského házenkáře. Jedna z posledních možností pro Cement! (22:19)

57
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jakub Padalík).
    Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Jakub Bosák). (22:19)

57
    Emoce na obou stranách. Zdá se, že rozhodčí bude vylučovat Bosáka i Padalíka. Pro oba druhé tresty. (22:19)
    57
    Hosté ve dvojnásobné početní výhodě snižují. Magrla měl hodně prostoru na pravém křídle! (22:19)
    56
    Přesilovka šest na čtyři. Brož na brankovišti zpracoval míč, vzápětí zamířil pod horní tyčku! (22:18)