Chabarovsk – Spartak Moskva 5:0 (kon.) | Kunlun – Omsk 3:2 (po pr.) | Magnitogorsk – Ufa 1:0 (kon.)
Riga – Petrohrad 3:5 (kon.)
Red Star Kunlun
3:2 (0:0, 2:2, 0:0 - 1:0)
Avangard Omsk
Sobota 30.11.2019, 08:00 • Sportoviště univerziády Šen-čen • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (10:26:00)

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 2955 diváků.

Československá stopa v utkání

Andrej Šustr (KUN) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:56
    Dávid Bondra (KUN) – 0+0, 5 střel, čas na ledě 14:23

Střely na branku: 40 – 31

Je konec! Čínský Kunlun nakonec zvládl prodloužení lépe a zajistil si bonusový bod! O výhře domácího celku rozhodl hned v úvodu prodloužení Trevor Murphy! Domácí celek se tak dnešní výhrou dotáhl na osmou pozici Východní konference.

60:33 Trevor MURPHY - 3:2

60:33
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Je rozhodnuto! Kunlun vítězí! Čínský celek rozhodl o svém triumfu hned v úvodu prodloužení. TREVOR MURPHY ujel po pravém křídle do útočného pásma a střelou zápěstím rozhodl o výhře domácích! Bez asistence.

60:10
    Omsk uspěl na úvodním vhazování prodloužení. Hostující celek se vydal do útoku, jenže nikdo v bílém nezakončil.

60:01

Střely na branku: 39 – 31

Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního utkání nerozhodlo! Kunlun byl ve třetí třetině mnohem aktivnějším celkem, ale nenašel recept na fantastického Bobkova. O držiteli druhého bodu tak rozhodne prodloužení nebo případné samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:38
    Andrew Miller střílel ve velké rychlosti, jeho dělovka příklepem mířila do horního rohu, ale Bobkov vytáhl dobrý zákrok ramenem.

59:10
    Jake Chelios dostal přihrávku na modrou čáru, ale dotírající Gračjov jej okamžitě odstavil od kotouče. Vše nasvědčuje tomu, že uvidíme prodloužení.

58:26
    Rob Klinkhammer se před brankou Kunlunu natáhl po odraženém kotouči, ale forhendem neuklidil puk pod břevno domácí branky.

58:04
    Kunlunu se nepovedla rozehrávka a kotouč skončil na zakázaném uvolnění. Vhazování se opět přesune před domácí klec.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 21. T. Murphy (Cracknell, T. Murphy), 39. Foo (Wong, Kane), 61. T. Murphy – 27. Košelev (Pokka, K. Semjonov), 34. A. Potapov (Gračjov)

Red Star Kunlun: J. Smith (Hrubec) – Sproul, T. Murphy, Bartley, Chelios, Šustr, G. Reinhart – Brulé, Miller, Yip – Lockhart, Cracknell, Bondra – Foo, Kane, Wong – Palola, Werek, Hunt.
    Avangard Omsk: Bobkov (D. Kostin) – Pokka, Bondarev, Vojnov, Martynov, Franson, Manuchov – Andrighetto, Gračjov, Beck – Jaremčuk, K. Semjonov, Šumakov – A. Potapov, Stas, Dědunov – Košelev, Klinkhammer, I. Makarov – Mizjurin.

Rozhodčí: Běljajev, Fatějev – Lazarev, Šalagin