Písek – Most 25:36 (kon.) | Dunajská Streda – Prešov 29:28 (kon.) | Veselí n/M – Michalovce 25:30 (kon.)
Olomouc – Hodonín 25:23 (kon.) | Poruba – Hlohovec 38:26 (kon.)
Sokol Písek
25:36 (13:15)
DHK Baník Most
Sobota 30.11.2019, 15:00MOL liga žen • 12. kolo

Je za námi atraktivní duel mezi Pískem a Mostem. Favorit nakonec potvrdil svou roli a vítězí jednoznačným rozdílem. Utkání bylo ovšem velkou část velice vyrovnané. Ještě v 47. minutě by stav 22:24 a vše vypadalo na dramatickou koncovku. Mostečanky ovšem zařadily vyšší rychlostní stupeň a především díky Mikulčík a Borovské, začal náskok Baníku narůstat, až na konečný stav 25:36. To je pro tuto chvíli vše, ale ne na dlouho, protože již zítra Sokolky přivítají v předehrávce Michalovce. Přeji hezký večer. (16:33:58)

Sokol Písek – DHK Baník Most 25:36 (13:15)
    Nejvíce branek: Kvášová 8/1, Hauserová 4, Součková 3/1 – Šustková 7, Borovská 5, Kostelná A., Maňáková a Zachová po 4. Rozhodčí: Barták, Hladký. Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/1. Vyloučení: 5:5.

Konec zápasu. (25:36)
    60
    Poslední slovo mají Mostečanky, jmenovitě Zachová, která otřela svou střelu o pravou tyč. (25:36)
    60
    Kvášová zamířila přesně pod horní tyč. (25:35)

60
    Rozběhla se poslední minuta dnešního zápasu. (24:35)
    59
    Borovská zamířila pod horní tyč a náskok hostujícího týmu již vyšplhal na 11 branek. (24:35)
    58
    Kvášová si poradila sama proti třem hráčkám Mostu a dokázala přesně zamířit. (24:34)

58
    Kozáková je vyloučena na dvě minuty. (23:34)
    58
    Stříšková šla sama na bránu a bez potíží prostřelila domácí brankářku. (23:34)
    57
    Šípová schovala svou střelu za bránící hráčku a Šachová již na balón nedosáhla. (23:33)
    56
    Před Hauserovou se otevřel velký prostor, kterého dokázala využít ke vstřelení branky. (23:32)

56
    Oddechový čas pro domácí. (22:32)
    55
    Kubišová nastřelila levou spojnici hostující brány. Míč se odrazil k Borovské, která po dalším samostatném úniku navýšila náskok Mostu na rozdíl deseti branek. (22:32)
    54
    Mikulčík zakončila protiútok Mostu. V posledních minutách se bude pouze rozhodovat o tom, o kolik branek Most vyhraje. (22:31)
    54
    Mikulčík přidává další gól po úniku. (22:30)
    53
    Maňáková zvyšuje na rozdíl sedmi branek a je jasné, že všechny body půjdou na sever Čech... (22:29)
    52
    Po souhře mosteckých hráček se do úniku dostala Borovská, která se nemýlila. (22:28)