VUT Cavaliers Brno – Akademici Plzeň 1:2 (kon.)
VUT Cavaliers Brno
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Akademici Plzeň
Sobota 30.11.2019, 11:40 • Zimní stadion Kuřim • Univerzitní liga ledního hokeje • 10. kolo

Zápas je u konce! Akademici v poslední třetině rozhodli o třech bodech, když se přesně trefil Jan Rejzek! Domácí Cavaliers Brno tedy prohráli s Akademiky Plzeň 1:2. (13:53:57)

59:52
    I domácí jsou nyní vykázáni z útoku, tentokrát kvůli přihrávce rukou. Osm sekund před koncem odvolávají brankáře.

59:27
    Kvůli hře vysokou holí jsou Akademici vykázáni z útočného pásma.

59:00
    Minutu před koncem se hraje u branky domácího týmu, který nutně potřebuje vstřelit branku, aby měl šanci na bodový zisk.

58:08
    Plzeň se osvobodila od tlaku soupeře jen za cenu zakázaného uvolnění. Jakub Bartošek zatím zůstává ve svém brankovišti.

57:45
    Domácí tým si bere oddechový čas.

56:48
    Jan Rejzek vybruslil s kotoučem do slibné pozice, z mezikruží ale Bartoška nepřekvapil.

56:05
    Nahození Tomáš Soukupa od modré čáry tečoval před brankářem Šiška, puk však přeletěl břevno domácí klece.

55:32

54:05
    Od vlastní branky vyvezl puk Matěj Kmoníček, po přejetí modré čáry o něj přišel a Plzeň se osvobozuje.

53:32
    Vyloučení v týmu Akademici Plzeň (Lukáš Šíma – 2 min., podrážení).

52:59
    Domácí nyní hrají v početní výhodě, je totiž signalizované vyloučení.

52:29
    Oskar Hubáček hned po vjetí do třetiny soupeře vystřelil, Jakub Frček si bez problémů poradil.

51:14
    Nyní už brankář Plzně zasahovat musel, a to po slabém nahození od modré čáry v podání Martina Antala.

49:34
    Cavaliers se snaží o odpověď na vedoucí branku Plzně a tlačí se do třetiny Plzně.

Dnešní utkání sleduje 121 diváků.

46:36
    Tým Akademici Plzeň právě vstřelil branku!
    Na desátý pokus v dnešním utkání je přesilová hra využita! JAN REJZEK dostal kotouč nad pravým kruhem a laserově přesnou střelou zakončil k tyči! Asistence: Petr Strmiska.

46:15
    Z boje o kotouč v rohu hřiště vyšli lépe hosté, jenž si nyní přihrávají kotouč v útočné třetině.

David Klier

Branky a nahrávky: 28. Dobšák (Antal) – 12. Šiška (Šíma, Sklenička), 47. Rejzek (Strmiska)

VUT Cavaliers Brno: Bartošek (Antonín) – Dobšák, Antal (C), Cívka (A), Groma, Imlauf, Buchal, Malý F. – Vlímek, Hubáček, Sokolík – Malíř, Stupka, Gombarčík (A) – Přibyl, Malý J., Nossek – Vávra, Kmoníček
    Akademici Plzeň: Frček (Černý) – Prachař (C), Sklenička, Šimůnek, Beer (A), Starý, Soukup, Váchal – Šiška, Rejzek, Markov (A), Hřebík, Franta, Šíma, Strmiska, Hájek

Rozhodčí: Král – Komínek, Kučera