Kralupy n. Vltavou – Černošice 1:0 (po pr.)
HK Kralupy nad Vltavou
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
SK Černošice
Sobota 30.11.2019, 18:15 • Zimní stadion Kralupy nad Vltavou • Krajská liga: Středočeský kraj • 12. kolo

Velké drama nabídlo domácí utkání Kralup proti ligovému lídrovi z Černošic. Na první branku si muselo domácí publikum počkat až do 62. minuty, kdy se puku ujal Ondřej Hampl a sólovou akcí rozhodl zápas svou desátou brankou sezóny. Kralupy tak stále drží sérii domácích zápasů, kdy zatím ve všech odehraných domácích utkáních dokázaly bodovat.
    Ode mě už je to pro dnešní večer, vše, děkuji za pozornost a těším se u dalších onlajnů na počtenou. (20:34:43)

61:57
    Kralupy právě vstřelily branku!

Je rozhodnuto! ONDŘEJ HAMPL prokličkoval až před Formánka a bekhendem procedil kotouč jeho výstrojí až do černošické brány! Jiří Exner si připisuje svou první nulu v sezóně! Asistence: Ota Řehák.

61:05
    Další fantastický zákrok Jiřího Exnera! Levým betonem likviduje kralupský brankář černošický únik!

60:16
    Kralupská formace Hampl, Soukup, David drží puk a snaží se rozehrát útočnou akci.

60:01

Nečekaně bezbrankový stav nabídla základní část utkání 12. kola krajské ligy lídra tabulky na ledě Kralup nad Vltavou. V nejbližších sekundách začne prodloužení 3 na 3.

60:00

59:55
    Šalamoun posílá malou domů na Formánka, v základní hrací době už braka nepadne.

59:47
    Zakázané uvolnění Černošic. Bude se vhazovat po levici brankáře Formánka.

59:20
    Černošice rozjíždí útočnou akci.

58:29
    Černošický Loskot teď unikal po levém mantinelu, Martin David se naštěstí pro domácí stíhá vrátit a zabraňuje jasné šanci.

57:43
    Jiří Exner opět přerušuje. 2 minuty a 17 sekund do konce se vhazuje po jeho pravici.

56:44
    Fantastický zákrok Jiřího Exnera! Sám proti černošickému útočníkovi teď zabránil stoprocentní šanci! Domácí gólman teď drží svůj tým nad vodou.

56:08
    Martin David se teď mohl dostat do šance, ale neposedný puk nedokázal zkrotit a z příležitosti nic nebylo. Kralupský obránce, který moc rád útočí, jen vztekle klepl hokejkou o led.

55:51
    Hra se teď odehrává v kralupském obranném pásmu.

55:14
    Staňkovu střelu Exner vyráží jen před sebe, naštěstí pro domácí měl dostatek času puk stihnout pokrýt. Vhazování po jeho levici.

54:25
    Roubalova střela z prostoru kruhu pro vhazování neměla gólové parametry. Hra se přesouvá do černošického útočného pásma.