Kladno – Letohrad 5:1 (kon.) | Dobřany – Pardubice 3:2 (kon.) | Kovo Praha – Hr. Králové 0:3 (kon.)
Plzeň – Ústí n/L 4:3 (po pr.) | Kert Park Praha – Karviná 7:2 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    Je rozhodnutu! Ústečtí vždy šli do vedení, Plzeňští museli dotahovat. To neplatí nyní, kdy MICHAL PRŮCHA ránou od modré dokonává obrat ve skóre. Asistence: Richard Hurt.

48:36
    Zakázané uvolnění domácích, Kráčina bude muset být nyní pozorný.

48:08
    Plzeňští se dlouho drželi před bránou Ústí, gól z toho ale nevytěžili.

47:24
    Ani pokus Pokorného z pravé strany za brankovou čárou neskončil.

46:25
    Martin Kunzmann střelou z pravé kruhu trefuje jen Bandu v ústecké kleci.

45:18
    Hanuš s Vágnerem se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale druhý jmenovaný nezamířil přesně.

45:01

Ve třetí třetině se opět ujaly dva pokusy. Hosté své vedení navýšili zásluhou Magasanika, poté se radovala i domácí střídačka, když byl přesný Hanuš. Po 45 minutách je stav nerozhodný 4:4, na řadu tak přijde prodloužení.

Střely na bránu ve třetí třetině: Plzeň – 13, Ústí nad Labem – 4

45:00

44:25
    David Ulč tvrdě vypálil, míček se odrazil od betonů hostujícího gólmana, ale k dorážce se nikdo nedostal. Hra pokračuje v obranném pásmu Ústí.

44:01
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

43:54
    Hanuš od levého mantinelu zkusil střelecké štěstí, Banda stál ve správný čas na správném místě a zasahuje.

43:48
    Hostující lavička si vyžádala oddechový čas.

43:48
    Plzeň nyní dělá Ústí velké problémy. Mečouni se dostali k dalším šancím, Banda situace zvládl.

42:58
    Valenta se tlačil k dorážce před hostující klecí, ale vedení na domácí stranu nestrhává.

41:39
    Domácí si berou oddechový čas.

41:39
    Mečouni využívají přesilovou hru a je opět vyrovnáno! LUKÁŠ HANUŠ z předbrankového prostoru vymetl roh Bandovy klece a srovnává stav. Asistence: Martin Kunzmann, David Ulč.

40:26
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Langthaler – 2 min.).

Markéta Peclová

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 15. Kejř (Průcha), 25. D. Ulč (Hanuš, Kunzmann), 42. Hanuš (Kunzmann, D. Ulč), 50. Průcha (Hurt) – 12. Smolík (Bím, Červinka), 19. Vaněk (Bačák), 40. Magasanik (Smolík, Bačák)

HBC Plzeň: Kráčina (Návara) – O. Benedikt, Hanuš, Pokorný, Šmucer, T. Ulč, Vágner – Hurt, Kejř, Kunzmann, Lokajíček, Majer, Pavlečka, Průcha, Roušal, D. Ulč, Valenta, Vobruba, Štípek
    Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Landt) – Bačák, Bím, Čejka, Červinka, Grus, Haas, Haken, Langthaler, Michajličenko, Poláček, Sedláček, Smolík, Tomáš, Vaněk, Bečvář, Giesel, Magasanik, Stupka

Rozhodčí: Martin Černý, Michal Prudík