Třinec – Pardubice 7:0 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 6:2 (kon.) | Sparta – Zlín 2:1 (po pr.)
Mountfield HK – Olomouc 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Kladno 4:1 (kon.)
HC Sparta Praha
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Berani Zlín
Neděle 01.12.2019, 16:00 • O2 arena (Praha - Vysočany) • Tipsport extraliga • 24. kolo

44:22
    Sparťané si zahrají čtvrtou přesilovou hru v utkání. Zdeněk Okál (ZLN) zatáhl za záchrannou brzdu, když podrazil jednoho z domácích borců.

20:41
    První přesilovou hru v dnešním utkání si zahrají také hosté ze Zlína. Obránce Milan Jurčina (SPA) dostává menší trest za hrubost.

15:24
    Domácí budou hrát už třetí přesilovku! Bedřich Köhler (ZLN) totiž podrazil nedovoleně jednoho ze sparťanů a domácí po komerční pauze si zahrají v početní výhodě.

10:03
    Sparťané si po krátké pauze zahrají další přesilovou hru. Antonín Honejsek (ZLN) vyfasoval dvě minuty za podrážení. Zlínští se budou muset znovu bránit.

03:05
    Domácí si zahrají svou první přesilovou hru. Lukáš Buchta (ZLN) dostává dvě minuty za zdržování hry a posedí si dvě minuty na trestné lavici.