Calgary – Ottawa 3:1 (kon.) | Toronto – Buffalo 2:1 (po pr.) | Detroit – Washington 2:5 (kon.)
Florida – Nashville 3:0 (kon.) | NY Islanders – Columbus 2:0 (kon.) | Tampa – Carolina 2:3 (kon.)
St. Louis – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Arizona – San Jose 2:4 (kon.) | Colorado – Chicago 7:3 (kon.)
Los Angeles – Winnipeg 2:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:5 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:2 (3:2 po s.n.)
Toronto Maple Leafs
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Buffalo Sabres
Neděle 01.12.2019, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL

1. John Tavares (TOR) 1+1
    2. Frederik Andersen (TOR) 29 zák., 1 gól, 96,7%
    3. Carter Hutton (BUF) 41 zák., 2 góly, 95,3% (03:54:04)

Statistiky: Střely na bránu: 43-30; Zablokované střely: 11-11; Vhazování: 54%-46%; Hity: 27-31; Přesilové hry: 1/1-0/2; Trestné minuty: 4-2.
    Frederik Andersen byl dnes v bráně Toronta klíčovým hráčem
    Zobrazit příspěvek na Instagramu

????????????

Příspěvek sdílený Toronto Maple Leafs (@mapleleafs),

Rasmus Ristolainen sice odpověděl na úvodní gól domácího Williama Nylandera a poslal střetnutí do prodloužení, jenže v něm udeřil domácí kapitán John Tavares a k jubilejní 400. asistenci v NHL přidal vítězný gól. Konečný výsledek souboje mezi dvěma skvělými brankáři zní. Toronto Maple Leafs 2 Buffalo Sabres 1.

61:45 John TAVARES - 2:1

61:45
    Toronto právě vstřelilo branku!
    JOHN TAVARES zamíchal s pukem na vrcholu mezikruží a nádhernou střelou zápěstím vymetl vzdálenější pravý horní roh brány! Asistence: Kasperi Kapanen a Andreas Johnsson. (2:1)

61:11
    Brandon Montour mohl rozhodnout, když si z pravé strany sjel před bránu, Frederik Andersen ho ale vychytal lapačkou! Fantastický zákrok.

60:38
    Brandon Montour zpětnou přihrávkou nikoho nenašel a puk dolétl až za bránu hostujícího Cartera Huttona.

60:10
    Morgan Rielly se dostal ke střele v levém kruhu pro vhazování, puk ale skončil na výstroji Cartera Huttona.

60:01

Ve Scotiabank Areně padly dva góly, které byly hodně podobné. Po sjetí před bránu se nejprve prosadil domácí William Nylander a v dresu Sabres poté Rasmus Ristolainen. Čeká nás prodloužení. Skóre po třetí třetině. Toronto Maple Leafs 1 Buffalo Sabres 1.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:49
    Marco Scandella zachránil Cartera Huttona na brankové čáře a utkání dojde do prodloužení!

59:22
    William Nylander z levého křídla nahazoval puk na vzdálenější pravou tyč, nikdo se ale do zakončení nedostal.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:35
    Kasperi Kapanen se ocitl v mezikruží proti dvojnásobné přesile a navíc nedokázal poskakující puk zpracovat.

58:06
    Carter Hutton se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Maple Leafs a poté rozehrál o hrazení za ní.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 26. W. Nylander (Matthews, Tavares), 62. Tavares (Kapanen, A. Johnsson) – 47. Ristolainen (Montour, Eichel)

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Rielly (A), Ceci, Muzzin, Holl, Dermott, Barrie – I. Michejev, Tavares (C), Hyman – A. Johnsson, Matthews (A), W. Nylander – Petan, Kerfoot, Kapanen – Engvall, F. Gauthier, Timashov. Hlavní trenér: Sheldon Keefe.
    Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Montour, Ristolainen, McCabe (A), Bogosian, Scandella, Jokiharju, C. Miller – Olofsson, Eichel (C), S. Reinhart – Mittelstadt, Ma. Johansson (A), Vesey – Skinner, Jo. Larsson, Sheary – Girgensons, Asplund. Hlavní trenér: Ralph Krueger.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Ian Walsh. Čároví: Mark Shewchyk, Scott Driscoll

Diváci: 19250