Calgary – Ottawa 3:1 (kon.) | Toronto – Buffalo 2:1 (po pr.) | Detroit – Washington 2:5 (kon.)
Florida – Nashville 3:0 (kon.) | NY Islanders – Columbus 2:0 (kon.) | Tampa – Carolina 2:3 (kon.)
St. Louis – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Arizona – San Jose 2:4 (kon.) | Colorado – Chicago 7:3 (kon.)
Los Angeles – Winnipeg 2:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:5 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:2 (3:2 po s.n.)
Florida Panthers
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Nashville Predators
Neděle 01.12.2019, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (03:41:42)

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl ani jeden český či slovenský hokejový hráč.

Dnešní utkání sledovalo 14 285 diváků.

Je konec! Florida naprosto opanovala poslední periodu, ve které vstřelila další dvě branky a bere z tohoto zápasu plný počet bodů za výhru v šedesáti minutách. Svou druhou branku v utkání přidal Anton Strålman, jenž pálil z podobné pozice jako při prvním gólu. O minutu a půl později zpečetil výsledek týmu Aleksander Barkov. Nashville se sice snažil, ale na skvělého Chrise Driedgera si nepřišel.

59:30
    Do konce zápasu nám chybí posledních třicet vteřin! V těch se ještě Predators nacházeli nedaleko branky, ale puk se jim do nepodařilo dostat až do ní.

59:00
    Minuta do konce zápasu!

58:36
    Nashville se ještě snaží obstřelovat branku soupeře, co to jen jde. Málokterá střela ovšem letí mezi tři tyče. Chris Driedger podal skvělý výkon.

57:51
    Colton Sceviour málem předvedl souboj jen s mantinelem. Kvůli tomu sice nevyhodil kotouč, ovšem domácí ho nakonec přece jen posunuli do středního pásma.

57:13
    Florida zahrála jen na zakázané uvolnění, a tak se hra vrací před jejího gólmana. Nashville to už ani nezkouší bez gólmana.

56:35
    Přesto přišla velmi zajímavá šance, jenže střelecká efektivita hostí je dnes nulová. Hráč Predators mířil svižnou střelou zápěstím na zadní tyč, ale minul.

56:04
    Je sympatické, že Nashville ještě chce vstřelit alespoň nějakou branku. Na body už dnes nejspíše pomýšlet nemůže. Domácí hrají do obrany dobře.

55:44
    Nyní domácí gólman zvládl celou situaci v pohodě. Přišla na něj střela z velké dálky, na kterou dobře viděl. Následuje tedy poslední komerční přestávka.

55:12
    Nashville nedokáže proměňovat ani ty největší šance! Chris Driedger vyrazil střelu s problémy jen před sebe, ale hned dvojice hostujících hráčů neposlala puk do sítě. To se pak hosté ale nemohou divit.

54:45
    Střely na branku: 27 – 24

54:00
    Do konce utkání zbývá přesně šest minut! Domácí hokejisté jsou nadále hodně aktivní a nechtějí nic ponechat náhodě. Nyní proběhlo buly na půlící čáře.

53:26
    Craig Smith neměl komu nahrát, a tak vypálil od mantinelu u modré čáry. Chris Driedger má puk bez potíží v lapačce a následuje komerční přestávka.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 22. Strålman (Sceviour, Acciari), 49. Strålman (Trocheck), 52. Barkov (Dadonov, Yandle)

Florida Panthers: Driedger (Bobrovskij) – Ekblad, Yandle, Matheson, Strålman, Weegar, Pysyk – Dadonov, Barkov, Huberdeau – Malgin, Trocheck, Connolly – Vatrano, B. Boyle, Hoffman – Sceviour, Acciari, Toninato.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis, Josi, Fabbro, Ekholm, Y. Weber, Hamhuis – Järnkrok, Johansen, F. Forsberg – Mikael Granlund, Duchene, Carr – C. Smith, Bonino, Grimaldi – Olivier, Sissons, Watson.

Rozhodčí: Francis Charron, Jean Hebert – Pierre Racicot, Libor Suchánek

Diváci: 14 285