Calgary – Ottawa 3:1 (kon.) | Toronto – Buffalo 2:1 (po pr.) | Detroit – Washington 2:5 (kon.)
Florida – Nashville 3:0 (kon.) | NY Islanders – Columbus 2:0 (kon.) | Tampa – Carolina 2:3 (kon.)
St. Louis – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Arizona – San Jose 2:4 (kon.) | Colorado – Chicago 7:3 (kon.)
Los Angeles – Winnipeg 2:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:5 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:2 (3:2 po s.n.)
Colorado Avalanche
7:3 (3:1, 4:1, 0:1)
Chicago Blackhawks
Neděle 01.12.2019, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:46:21)

Chicago Blackhawks: 29.

Je konec, ve třetí třetině již domácí svůj gólostroj zastavili, čímž se Kadri, ani Donskoi, nedočkali hattricku. Jediným střelcem v této části byl hostující Kane, nicméně hokej to byl již pouze udržovací. Domácí se nikam nehnali, měli luxusní náskok a proti neškodnému Chicagu stačil výkon na půl plynu.

59:00
    Ale vystřelit již domácí nedokázali, Chicago dostalo puk ze třetiny, mezitím byla oznámena poslední minuta zápasu.

58:34
    Souboj za brankou Chicaga, domácí se dostali k puku.

57:31
    Samuel Girard (Colorado) rozehrává zpoza vlastní branky, puk ve středním pásmu získávají hosté.

56:30
    Jsme v samém závěru zápasu, vzhledem k tomu, že Colorado ve třetině třetině výrazně ubralo, se dnes desítky nedočkáme, dokonce jediný gól v této části zatím dalo Chicago.

55:29
    54:38 Patrick KANE - 7:3

54:38
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Pohotovou střelou, z pravé strany, napravuje PATRICK KANE dojem, když prostřeluje Grubauera mezi betony. Asistence: Erik Gustafsson a Jonathan Toews.

54:12
    Chicago opět v útočném pásmu.

53:50
    Patrick Kane (Chicago) ale špatně přihrává a jen dokresluje, že dnes se mu vůbec nic nedaří...

53:42
    Šance pro Chicago zkorigovat výsledek, při dvojnásobné přesilové hře.

53:29
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Pierre-Édouard Bellemare – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

53:05
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Vladislav Kameněv – 2 min., nedovolené bránění).

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Kadri (Rantanen, MacKinnon), 10. Kadri (Nieto, Girard), 12. MacKinnon (Rantanen, Donskoi), 23. Donskoi (Graves, Cole), 26. Rantanen (Girard, Donskoi), 29. Donskoi (MacKinnon, Rantanen), 31. Jost (Tynan) – 2. Saad (Z. Smith), 32. D. Kubalík (Kämpf, Määttä), 55. P. Kane (E. Gustafsson, J. Toews)

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – Zadorov, Makar, C. Rosén, Girard, Graves, Cole – Donskoi, MacKinnon, Rantanen – Nieto, Kadri, Compher – Ničuškin, Bellemare, O'Connor – Jost, Kameněv, Tynan.
    Chicago Blackhawks: Lehner (26. Crawford) – de Haan, E. Gustafsson, Määttä, Seabrook, Koekkoek, C. Murphy – Saad, J. Toews, A. Nylander – DeBrincat, Dach, P. Kane – D. Kubalík, Kämpf, A. Shaw – Z. Smith, Carpenter, Wedin.

Rozhodčí: Lambert, Joannette – Knorr, Murchison

Diváci: 18 015