Calgary – Ottawa 3:1 (kon.) | Toronto – Buffalo 2:1 (po pr.) | Detroit – Washington 2:5 (kon.)
Florida – Nashville 3:0 (kon.) | NY Islanders – Columbus 2:0 (kon.) | Tampa – Carolina 2:3 (kon.)
St. Louis – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Arizona – San Jose 2:4 (kon.) | Colorado – Chicago 7:3 (kon.)
Los Angeles – Winnipeg 2:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:5 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:2 (3:2 po s.n.)

2. Jack Roslovic (WPG) 1+0 (06:39:05)

Joakim Ryan poslal domácí celek do vedení, který pak ještě v první třetině navýšil Nikolaj Prochorkin. Za hosty ve třetí třetině snížil Jack Roslovic. V samotném závěru měli hosté při hře bez brankáře šanci vyrovnat. Mark Scheifele tváří v tvář brankáře nepřekonal, a tak body bere domácí Los Angeles.

60:00
    Jack Campbell zachránil výhru domácím. Mark Scheifele byl sám před brankou, ale neprostřelil gólmana.

59:45
    Kyle Connor minul branku dobrou ránou z kruhu.

59:30
    Hostující celek vyhrál buly, a tak kombinuje v útočném pásmu.

59:23
    Oddechový čas hostujícího celku. První formace Jets si musí nyní odpočinout.

59:23
    Zakázané uvolnění Kings. Buly před domácí brankou.

59:00
    Hosté hrají v šesti.

58:41
    Jets rozehrávají od své branky.

58:22
    Hosté se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma. domácí aktivně napadají.

58:00
    Michael Amadio to zkoušel dobře, jeho střelu na první tyč zastavil brankář Laurent Brossoit (Winnipeg). Ten rychle rozehrál.

57:44
    Jack Campbell (Los Angeles) rozehrává od své branky, jeho spoluhráči se nikam neženou.

57:20
    Nikolaj Ehlers dostal rychle kotouč do útočného pásma. Nikdo z jeho spoluhráčů nebyl připravený na střelu.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, Kyle Connor na dlouhou přihrávku nedosáhl.

56:30
    Čas nyní z pohledu Jets běží velmi rychle.

56:04
    Anže Kopitar hledal v útočném pásmu spoluhráče, neuspěl, a tak hrají hosté. Patrik Laine v souboji s Kopitarem přišel o kotouč.

55:42
    Nyní se hraje hodně rychle, domácí Kings se snaží hrát co nejdál od své branky, což se daří.

55:13
    Jets se pokouší najít zbytek sil a nastěhovat se do útočného pásma.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 8. J. Ryan (D. Brown), 13. Prochorkin (Lewis, LaDue) – 45. Roslovic (Poolman, Ehlers)

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – B. Hutton, Doughty, Walker, Roy, J. Ryan, LaDue – Iafallo, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, Lizotte, Wagner – J. Carter, Amadio, Toffoli – Clifford, Prochorkin, Lewis.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Poolman, Dahlström, Pionk, Bitetto, Sbisa – Connor, Scheifele, Laine – Ehlers, Wheeler, Roslovic – Copp, Lowry, Perreault – Luoto, Gustafsson, L. Shaw.

Rozhodčí: Chmielewski, Rehman – Barton,Brisebois

Diváci: 17.249