Střešovice – Vítkovice 6:9 (kon.) | Bohemians – Česká Lípa 7:3 (kon.) | Otrokovice – Ostrava 8:3 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
8:3 (0:0, 3:1, 5:2)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 01.12.2019, 18:00 • Městská hala Otrokovice • Livesport Superliga • 14. kolo
    59:37 Filip HRABAL - 8:3

59:37
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Tak ještě jedna branka do prázdné branky, kdy míček na půlce zachytil FILIP HRABAL. Bez asistence.

58:15
    Ostrava opět bez brankáře, nyní téměř opět mohla inkasovat. Hráč nakonec dokázal zastavit míček před brankovou čarou.
    57:34 Ladislav GÁL - 7:3

57:34
    LADISLAV GÁL nejspíše pečetí vítězství svého celku do prázdné branky. Asistence: Filip Hrabal.

55:26
    Otrokovická obrana se nyní vydala do útoku. Následně však chyběla vzadu. Michal Sládek tohle svou střelou nepotrestal.

51:26
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Vlastimil Červenka – 2 min., Nedovolené vrážení).

49:00
    36 sekund! V tomto rozmezí padly poslední tři branky!
    48:04 Ladislav GÁL - 6:3

48:04
    Tak teď se diváci nenudí. Než se hosté mohou dostat do nějakého tlaku, tak opět inkasují, kdy se nejlépe před brankou zorientoval LADISLAV GÁL. Asistence: Vlastimil Červenka.
    47:32 Petr STEJSKAL - 5:3

47:32
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Ouha! Hosté se prosazují hned po vyhraném buly a tohle by mohlo hosty pořádné nakopnout. Autorem branky je PETR STEJSKAL. Bez asistence.
    47:28 Dominik KLIMSCHA - 5:2

47:28
    Trochu smolná branka pro Otrokovice. Míček poskakoval u pravé tyčky a už se zdálo, že DOMINIK KLIMSCHA nedorazí míček do branky. Nakonec se mu to daří a ještě dává naději pro svůj celek. Asistence: Tomáš Sovják.
    44:38 František VYKOPAL - 5:1

44:38
    Ostravští opět nedokázali reagovat na rychlou útočnou akci po pravé straně a FRANTIŠEK VYKOPAL přidal další branku pro svůj celek. Asistence: Vlastimil Červenka.
    42:31 Lukáš KVAPIL - 4:1

42:31
    Rychlý protiútok šelem a LUKÁŠ KVAPIL se nemýlil. Nyní to pro Panthery vypadá zase o něco růžověji. Asistence: Filip Hrabal.

Střely ve druhé třetině: 11:7!
    38:22 Lukáš PEŠAT - 3:1

38:22
    Autorem branky je LUKÁŠ PEŠAT, který vrací svému celku dvou brankové vedení těsně před koncem druhé třetiny. Bez asistence.

33:42
    416 diváků si dnes našlo cestu do haly.
    32:26 Jiří BAUER - 2:1

32:26
    JIŘÍ BAUER byl zcela sám a suverénní střelou snižuje k levé tyčce. Tohle byla tak rychlá akce, že ani Radovan Michaljovič se nestihl přemístit ke své tyčce. Asistence: Patrik Posselt.
    22:34 Petr KOLÁČNÝ - 2:0

22:34
    Nyní Ostrava nedokázala reagovat na rychlý útok. PETR KOLÁČNÝ dostal přihrávku na levou stranu a střelou z první prostřelil Bindera v brance. Asistence: Jakub Haša.
    20:31 Lukáš KVAPIL - 1:0

20:31
    A ihned v první minutě druhé třetiny uplatnil svůj důraz před brankou LUKÁŠ KVAPIL a otevírá skóre zápasu. Asistence: Petr Kittel.

Střely na branku: 7:4!

11:22
    Po kombinaci se k dobré střele dostal Matyáš Šindler, který trefil přemísťujícího se brankáře!

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 21. Kvapil (Kittel), 23. Koláčný (Haša), 39. Pešat, 43. Kvapil (Hrabal), 45. Vykopal (Červenka), 49. Gál (Červenka), 58. Gál (Hrabal), 60. Hrabal – 33. J. Bauer (Posselt), 48. Klimscha (Sovják), 48. Stejskal

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Szweda, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Kvapil – Červenka, Ďuriška, Jurčík – Hrabal, Koláčný, Gál – Kittel, Pešat, Haša – Zdražil, Pšenčík, Vykopal – Nehila.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Binder (Laja) – Švajný, Lipový, Posselt, J. Bauer, Kašík – Sovják, Juhaňák, Klimscha – Stejskal, Šindler, Eichner – Daniš, Sládek, Dohnal – Kaloč, Čonka-Skyba, Češek – Zapletal.

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula