Třinec – Pardubice | 7:0 (kon.) | | | Litvínov – Vítkovice | 6:2 (kon.) | | | Sparta – Zlín | 2:1 (po pr.) |
Mountfield HK – Olomouc | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – K. Vary | 4:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Kladno | 4:1 (kon.) |
Calgary – Ottawa | 3:1 (kon.) | | | Toronto – Buffalo | 2:1 (po pr.) | | | Detroit – Washington | 2:5 (kon.) |
Florida – Nashville | 3:0 (kon.) | | | NY Islanders – Columbus | 2:0 (kon.) | | | Tampa – Carolina | 2:3 (kon.) |
St. Louis – Pittsburgh | 5:2 (kon.) | | | Arizona – San Jose | 2:4 (kon.) | | | Colorado – Chicago | 7:3 (kon.) |
Los Angeles – Winnipeg | 2:1 (kon.) | | | Edmonton – Vancouver | 2:5 (kon.) | | | Minnesota – Dallas | 3:2 (3:2 po s.n.) |
Barys – Minsk | 5:1 (kon.) | | | Čerepovec – Novosibirsk | 4:6 (kon.) | | | Jaroslavl – Jekatěrinburg | 0:1 (kon.) |
Kazaň – Dynamo Moskva | 5:2 (kon.) | | | Nižněkamsk – Soči | 4:1 (kon.) |
Kobra – Chrudim | 4:3 (kon.) | | | Přerov – Poruba | 6:2 (kon.) | | | Warriors Brno – Litomyšl | 1:4 (kon.) |
Žďár n/S – Písek | 0:0 (odl.) | | | Kralupy n. Vltavou – Havlíčkův Brod | 7:0 (kon.) |
Nitra – MAC Budapešť | 1:2 (po pr.) | | | Trenčín – Košice | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Banská Bystrica – Miskolc | 4:2 (kon.) |
Poprad – Lipt. Mikuláš | 8:0 (kon.) | | | Michalovce – Detva | 6:1 (kon.) | | | HC Slovan – Zvolen | 3:2 (po pr.) |
SR 18 – Dubnica | 2:1 (kon.) |
Tomahawk – Vačice | 3:6 (kon.) | | | Poběžovice – HC Čápi | 11:1 (kon.) | | | HC 2009 Nýrsko – Marsy Klatovy | 3:2 (kon.) |
konec
Eko. Tes. Pardubice
3:2
(0:0, 3:1, 0:1)
HC Roudnice nad Labem
40:32
|
Vyloučení v týmu Eko. Tes. Pardubice (Nela Sáblíková – 2 min., hákování).
|
|
8:21
|
Vyloučení v týmu HC Roudnice nad Labem (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Kristýna Simiková.
|
Branky a nahrávky:
22. Holoubková (Kašparová, Kašparová), 24. Jacková (Vlková), 36. Holoubková (Kašparová) – 40. SE, 46. Machová (Bergerová, Bláhová)
Rozhodčí: Miroslav Kis — Daniel Teplý, Jan Topolský
Diváci: 47
Neproměněná penalta:
Eko. Tes. Pardubice:
K. Teplá — P. Vlková, A. Krejzlová, K. Zemánková, M. Topičová, J. Siantová — P. Holoubková, T. Kašparová, M. Jacková, K. Kašparová, N. Sáblíková, L. Hlavatá, Z. Suchánková, M. Řepková
Náhradníci:
Trenér:
HC Roudnice nad Labem: D. Dudková — K. Bergerová, K. Richtrová, K. Slavíčková, L. Jirotková, K. Mertová — A. Machová, E. Malá, T. Bláhová, K. Simiková, E. Benešová, K. Hájková
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Roudnice nad Labem: D. Dudková — K. Bergerová, K. Richtrová, K. Slavíčková, L. Jirotková, K. Mertová — A. Machová, E. Malá, T. Bláhová, K. Simiková, E. Benešová, K. Hájková
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Miroslav Kis — Daniel Teplý, Jan Topolský
Diváci: 47