Chabarovsk – Omsk 1:2 (kon.) | Vladivostok – Spartak Moskva 0:2 (kon.) | Kunlun – Viťaz 2:1 (2:1 po s.n.)
Ufa – Jokerit 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 2:4 (kon.)

Šimon Hrubec (KUN) 65 minut, 28 zákroků, 1 gólů, 96,6%

Jakub Jeřábek (VTZ) 0+1, 1 střela, čas na ledě 27:15 (15:20:41)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 32:29 (9:9, 7:4, 11:13 – 5:3)
    Zblokované střely – 12:8
    Vyhraná vhazování – 35:22
    Trestné minuty – 12:6
    Hity – 15:11

Druhý bod zůstává v Pekingu. Kunlun byl totiž v nájezdech úspěšnější. Jako první sice proměnil ve třetí sérii Nättinen, ale hned po něm srovnal Miller. Ve čtvrté rundě se pak trefil také Luke Lockhart, jehož zásah byl nakonec vítězný.

V normální hrací době padaly góly jen ve druhé třetině. Ve 25. minutě otevřel skóre tečí Sproulovy střely Andrew Miller. Hosté na jeho zásah odpověděli zásluhou Denise Orloviče-Grudkova. V prodloužení trefili domácí hned dvakrát tyčku, v nájezdech se pak štěstí asi po zásluze přiklonilo na jejich stranu.

Luke LOCKHART - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Red Star Kunlun.
    Autorem vítězné branky je LUKE LOCKHART.

5. série
    2:1
    Alexandr Sjomin nedal a Kunlun tak v nájezdech vítězí!

4. série
    2:1
    Luke Lockhart udělal kličku do bekhendu a zvedl puk nad beton Saprykina!

4. série
    1:1
    Jormakka střílel jen do Hrubce.

3. série
    1:1
    Na druhé straně srovnal přesnou střelou Andrew Miller.

3. série
    0:1
    Joonas Nättinen poslal puk vedle Hrubcovy vyrážečky do síťky!

2. série
    0:0
    Nedal ani Brulé.

2. série
    0:0
    Bekhendovou kličku nedotáhl do gólového konce Černov.

1. série
    0:0
    Adam Cracknell se pokusil vymíchat brankáře. Nepřehodil levý beton Saprykina.

1. série
    0:0
    Začali hosté. Orlovič-Grudkov trefil jen levý beton Hrubce.

Samostatné nájezdy začínají.

Rolba ještě upravuje pruh ve středu hrací plochy. Na start rozstřelu tedy čekáme.

Nerozhodlo ani prodloužení. Domácí v něm hned dvakrát nastřelili tyčku, na druhé straně neproměnil dobrou příležitost Nättinen.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 25. Miller (Sproul, Yip), rozh. náj. Lockhart – 34. Orlovič-Grudkov (P. Černov, Jeřábek)