NY Rangers – Vegas 1:4 (kon.) | Buffalo – New Jersey 7:1 (kon.) | Detroit – NY Islanders 1:4 (kon.)
Chicago – St. Louis 0:4 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 4:2 (kon.)
Anaheim Ducks
4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
Los Angeles Kings
Úterý 03.12.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Československá stopa v utkání:
    Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 13:27 (06:37:12)

1. Carter Rowney (ANA) 1+1
    2. Derek Grant (ANA) 2+0
    3. Hampus Lindholm (ANA) 0+3

Domácí celek tento dramatický zápas vyhrává 4:2 a získává body. Hosté byli lepší zejména ve druhé třetině, kdy Ducks přestříleli 19:7, ale ani tak nedokázali vyrovnat. Anaheim rozhodl do prázdné branky, trefil se Derek Grant.

59:22 Derek GRANT - 4:2

59:22
    Anaheim právě vstřelil branku!
    A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, ze středního pásma poslal kotouč do prázdné branky DEREK GRANT. Asistence: Ryan Getzlaf a Hampus Lindholm.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině, buly před domácí brankou. Hosté jsou nyní aktivnější.

58:44
    Kings se usadili v útočném pásmu. Znovu kryje kotouč po Doughtyho ráně domácí brankář.

58:41
    Oddechový čas pro hosty.

58:41
    Ryan Miller (Anaheim) kryje ránu od modré čáry, zakončoval Dustin Brown.

58:21
    Hosté hrají bez brankáře.

58:09
    Los Angeles Kings se nedaří navázat na aktivní hru ze druhé třetiny.

58:00
    Ducks se usadili v útočném pásmu, kde kombinují. Jack Campbell kryje ránu od modré čáry.

57:30
    Nikolaj Prochorkin (Los Angeles) pálil z dobré pozice mezi kruhy, jeho ránu jeden z domácích hráčů dokázal zblokovat.

57:03
    Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Ducks.

56:40
    Matt Roy rozehrává na své obranné polovině, následně šly oba celky střídat.

56:00
    Čtyři minuty hry zbývají do konce třetí třetiny.

55:34
    Nicolas Deslauriers nahazoval od modré čáry, jeho projektil zblokoval spoluhráč.

55:08
    Hampus Lindholm vyslal od modré čáry dobrou střelu, jeho spoluhráč hlídkoval před brankou, kotouč ale tečovat nedokázal.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 6. D. Grant (Deslauriers, Rowney), 10. Silfverberg (H. Lindholm, Rakell), 27. Rowney (H. Lindholm, Del Zotto), 60. D. Grant (Getzlaf, H. Lindholm) – 27. MacDermid (Lewis, Amadio), 32. Prochorkin (Walker, Toffoli)

Anaheim Ducks: R. Miller (Stolarz) – H. Lindholm, Del Zotto, Fowler, Gudbranson, Guhle, Holzer – Rakell, Getzlaf, Terry – D. Shore, Henrique, Silfverberg – N. Ritchie, Steel, O. Kaše – Deslauriers, D. Grant, Rowney.
    Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Walker, Doughty, J. Ryan, Roy, B. Hutton, MacDermid – Iafallo, Kopitar, D. Brown – J. Carter, Amadio, Toffoli – A. Kempe, Lizotte, Wagner – Clifford, Prochorkin, Lewis.

Rozhodčí: Luxmore, Joannette – Brisebois, Gawryletz

Diváci: 15.434