Kometa Brno – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Plzeň – Olomouc 1:2 (kon.)
konec
HC Kometa Brno
2:5 (0:3, 2:0, 0:2)
Mountfield HK
Úterý 03.12.2019, 16:00 • DRFG arena • turnaj O Pohár DHL • 24. kolo
Partner:
     
    59:53
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček I. – 2 min., hrubost).
     
    54:30
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Pěnčík – 2 min., držení).
     
    50:22
    Po střetu u mantinelu za Kubíkovou brankou zůstal na ledě ležet hostující útočník Šedivý.
    Malý dostává 2+10 minut za vražení na hrazení, dvouminutový trest za něj odpyká Malenovský.
     
    40:00
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Lang – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Janda – 2 min. + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček J. – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Bartes – 2 min., hrubost).
     
    39:30
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Vašíček D. – 2 min., sekání).
     
    30:45
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Malenovský.
     
    25:52
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Šedivý – 2 min., podrážení).
     
    18:58
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Moravec – 2 min., podrážení).
     
    15:34
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Sajdl – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Moravec.
     
    09:50
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Pinkas M. – 2 min., hákování).
     
    08:48
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Studený – 2 min., faul kolenem).

    Helena Hegeďová

    Branky a nahrávky: 24. Malý (Vašíček D.), 35. Vašíček D. (Malý, Brabenec) – 8. Lang, 10. Lang (Janda), 16. Šedivý (Lukačka, Ďuriš), 49. Tecl (Síla, Voňka), 50. Síla (Lang, Váchal)


    HC Kometa Brno: Kubík (Rachůnek) – Fajmon, Holemý, Furch, P. Vašíček, J. Sedláček, Studený (C) – Žák, Indrák, Malenovský, Snášel, Bartes, Dufek, Krška, I. Sedláček, Malý, Brabenec, D. Vašíček.
    Mountfield HK: Sajdl (Ševců) – Váchal (C), M. Pinkas, Voňka, Naar, Pelda, Pěnčík – Lukačka, Ďuriš, T. Pinkas, Moravec, Síla, Budina, Lang, Janda, Šedivý, Tecl.

    Rozhodčí: Ondráček – Rampír, Zídek.