Mountfield HK – Zug 1:1 (kon.) | Frölunda – Biel 2:3 (kon.) | Djurgården – Mnichov 5:1 (kon.)
Lausanne – Luleå 1:2 (kon.)
Djurgårdens IF
5:1 (2:1, 2:0, 1:0)
EHC Red Bull Mnichov
Úterý 03.12.2019, 18:00 • Hovet Arena, Stockholm • Play-off Hokejové Ligy mistrů • Čtvrtfinále

54:04
    Christopher Bourque dostal dvě minuty za krosček a švédský tým může navýšit vedení v přesilové hře.

49:59
    Michael Haga byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Mnichov má nyní k dispozici další přesilovou hru.

38:10
    Hostující Luca Zitterbart fauloval v blízkosti vlastní brány a dostal menší trest za nedovolené bránění.

27:24
    Trevor Parkes vyfasoval dvě minuty za držení a během Powerbreaku musel usednout na trestnou lavici.

18:16
    Kalle Östman dostal dvě plus dvě minuty za faul loktem a Mnichov má obrovskou příležitost vyrovnat.

12:23
    Justin Schütz dostal dvě minuty za podrážení po faulu na útočné modré čáře. První přesilová hra střetnutí.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 7. Berglund (Johansson, Bergfors), 10. Possler (Nilsson, Alsing), 31. Östman (Eriksson, Possler), 35. Nilsson (Hedman, Wandell), 56. Hedman (Standberg, Högström) – 9. Jaffray (Mauer)

Djurgårdens IF: Rämö (Svedberg) – Alsing, Nilsson, Garrison, Hultström, Högström, Pettersson, Johansson – Axelsson, Berglund, Bergfors – Hedman, Wandell, Ågren – Strandberg, Haga, Holtz – Eriksson, Östman, Possler – Guter. Hlavní trenér: Robert Ohlsson.
    EHC Red Bull Mnichov: Reich (Fießinger) – Aulie, Boyle, Bodnarchuk, Seidenberg, Abeltshauser, Parlett, Zitterbart – Gogulla, Hager, Ehliz – Peterka, Jaffray, Mauer – Bourque, Voakes, Parkes – Kastner, Schütz, Lobach. Hlavní trenér: Don Jackson.

Rozhodčí: Mark Lemelin, Marc Wiegand. Čároví: Örjan Åhlen, Andreas Malmqvist

Diváci: 1796
    Úterý 10.12.2019
    Mnichov - Djurgården 0:3

Branky a nahrávky: 23. Nilsson (Ågren), 44. Östman, 57. Eriksson (Alsing, Högström)