Mountfield HK – Zug 1:1 (kon.) | Frölunda – Biel 2:3 (kon.) | Djurgården – Mnichov 5:1 (kon.)
Lausanne – Luleå 1:2 (kon.)
HC Lausanne
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Luleå Hockey
Úterý 03.12.2019, 20:15 • Vaudoise Aréna, Prilly • Play-off Hokejové Ligy mistrů • Čtvrtfinále

58:27
    Potíž pro domácí tým, neboť u mantinelu se nedovoleného zákroku dopustil Josh Jooris a dostal dvě minuty za hákování.

45:41
    Luleå si zahraje další přesilovku, dvě minuty za sekání totiž dostal Ronalds Kenins.

38:08
    Přesilovku si teď dají domácí, neboť dvě minuty za podrážení dostal Emil Larsson.

30:35
    Vyloučení na straně Lausanne, dvě minuty za držení dostal Dustin Jeffrey.

20:33
    Po pravé straně se do šance probíjel domácí Vermin, byl ale u toho faulován Nilsem Lundkvistem a dokonce z toho bude trestné střílení!

16:06
    A bude se opět vylučovat, tentokrát na straně Lausanne. Dvě minuty za sekání obdržel Petteri Lindbohm.

15:26
    No a dopadlo to nakonec tak, že Jesper Sellgren se dopustil držení a síly na ledě se nám tak vyrovnávají.

14:39
    Je tu první přesilovka utkání, zahrají si ji hosté. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Jonas Junland.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 40. Jooris (Genazzi, Emmerton) – 32. Kovacs (Sellgren, Ilomäki), 42. Kovacs (Sellgren, Sondell)

HC Lausanne: Boltshauser (Vuichard) – Lindbohm, Frick, Heldner, Junland, Grossmann (A), Genazzi, Nodari, Oejdemark – Moy, Emmerton, Vermin – Bertschy, Jeffrey (A), Herren – Traber, Jooris, Kenins – Roberts, Froidevaux (C), Leone.
    Luleå Hockey: Lassinantti (Rautio) – Lundkvist, Jalvanti, Sondell (A), Sellgren, Själin, Engsund (A), Larsson – P. Emanuelsson, Connolly, Farley – E. Emanuelsson, Tyrväinen, Kovacs – Gunler, Ilomäki, Brännström – Widing, Berglund, Fabricius (C).

Rozhodčí: Piechaczek (POL), Rantala (FIN) – Kovacs (SUI), Progin (SUI)

Diváci: 3 232
    Úterý 10.12.2019
    Luleå - Lausanne 5:2

Branky a nahrávky: 4. Brännström (Olausson, Gustafsson), 18. Gunler, 43. Gunler (Lundkvist, Connolly), 54. Sondell (Berglund), 60. Farley (Fabricius) – 4. Vermin (Jooris), 58. Almond (Bertschy)