Cremonese – Empoli 1:0 (kon.) | Janov – Ascoli 3:2 (kon.) | Fiorentina – Cittadella 2:0 (kon.)
ACF Fiorentina
2:0 (1:0)
AS Cittadella
Úterý 03.12.2019, 21:00 • Stadio Artemio Franchi (Florencie) • Italský pohár • Osmifinále

Fiorentina i v oslabení dokázala vyhrát a postupuje do další fáze poháru. Přes polovinu zápasu hrála v oslabení, přesto dokázala v průběhu druhého poločasu ještě jednou skórovat a uhrát čisté konto. I přesto, že svého soupeře v posledních patnácti minutách spíše nechala tvořit hru. Ten se však nedokázal prosadit. (23:02:42)

90+5

90+4
    Vlahovič se rozhodl o individuální průnik do útoku, ale přes posledního hráče hostí už se mu nepodařilo projít.

90+4
    Žlutou kartu dostává Pulgar (ACF Fiorentina).

90+2
    Postup tří hráčů Fiorentiny do útoku a to proti dvěma hostujícím hráčům. Nakonec z toho nic nebude, neboť obránce vyslal příliš dlouhý míč, který končí v zázemí.

90+1
    Camigliano se pokoušel o průnik, nakonec je zastaven. Rozhodčí ukazuje na odkop od branky Fiorentiny, kdežto hostující hráč je zcela jiného názoru.

90
    Tak ještě celých pět minut přidal hlavní sudí nad rámec základní hrací doby.

90
    Rosafio vystřelil, ale ani ten si nepřišel na brankáře domácího celku a chytá míč u své levé tyčky.

89
    ...centr před branku, který si bezpečně pohlídal brankář Fiorentiny.

88
    Roh pro Cittadellu...

87
    Skluzem nyní obránce Fiorentiny zamezil průniku míče do vápna. Následně si vykoledoval i útočný faul a rozhodčí přerušuje snahu hostů.

85
    Dokonce zápasu nám ještě zbývá pět minut, plus potenciální nastavení.

84
    Fiorentina se již nastěhovala na svou polovinu a brání snahy soupeře, který by se rád alespoň jednou prosadil.

83
    Druholigový celek se sice snaží vzdorovat svému soupeři, ale zatím se jim nedaří dostat míč do branky a dramatizovat tak závěrečné minuty zápasu.

82
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Dalbert, přichází Terzic.

80
    Následně přišel rychlý útok domácího celku a Maniero skokem ke své pravé tyčce zlikvidoval dobrou střelu!

79
    Cittadella zahrávala standardní situaci z pravé strany. Centr před brankou odkopl jeden z obránců Fiorentiny.

78
    Střídání v týmu AS Cittadella: ze hřiště odchází Bussaglia, přichází Rosafio.

77
    A další střídání...které nám hodně narušilo posledních pár minut a jde to poznat na dění na hřišti.