Boston – Carolina 2:0 (kon.) | Florida – Minnesota 2:4 (kon.) | New Jersey – Vegas 3:4 (kon.)
Philadelphia – Toronto 6:1 (kon.) | Columbus – Arizona 2:4 (kon.) | Montreal – NY Islanders 4:2 (kon.)
Nashville – Tampa 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Dallas 5:1 (kon.) | Vancouver – Ottawa 5:2 (kon.)
San Jose – Washington 2:5 (kon.)
Boston Bruins
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Carolina Hurricanes
Středa 04.12.2019, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

To je ode mě v tuto chvíli vše. Přejí Vám hezký zbytek týdne! (03:44:59)

Buly 47:53%

Skončilo utkání mezi Bostonem Bruins a Carolinou Hurricanes. 55 minut branku diváci v TD Garden neviděli i díky skvělým výkonům obou brankářů. Až v čase 55:55 se prosadil Charlie Coyle a přehoupl misky vah na stranu Bruins. o 2 minuty později stvrdil vítězství svou brankou David Krejčí a dále se už nic nestalo. Boston si tak připsal další 2 body do tabulky po výhře 2:0.

59:40
    Hosté jsou sice v útočném pásmu, ale času už je málo.

59:17
    Hosté to zkoušejí v šesti hráči v poli.

59:15
    Domácí byli nyní dokonce více než půl minuty v útočném pásmu. Tohle už s hosty nevypadá vůbec dobře.

58:33
    Domácí si nyní nekomplikují život a pouze vyhazují puk do středního pásma.

57:49
    Se střelou Zdena Cháry od modré si James Reimer poradil bez potíží.
    57:03 David KREJČÍ - 2:0

57:03
    Bruins právě vstřelili branku!
    Tak to je paráda v podání Bruins! První formace předvedla výborné střídání, na jehož konci střelu Charlieho McAvoye za záda Jamese Reimera tečoval DAVID KREJČÍ. Asistence: Charlie McAvoy a David Pastrňák.

56:50
    Domácí jsou při chuti a první formace chce vstřelit další gól.
    55:55 Charlie COYLE - 1:0

55:55
    Domácí střílejí první branku zápasu! CHARLIE COYLE stál před bránou nikým nehlídán, kde jej našel přihrávkou Brad Marchand. První zmíněný útočník Bruins puk usměrnil vedle levého betonu Jamese Reimera přímo do sítě. Asistence: Brad Marchand a Danton Heinen.

55:15
    Dobré střídání předvedla hostující čtvrtá formace, ale Jaroslav Halák nakonec zasahovat nemusel díky dobré práce obrany Bruins.

54:30
    Hosté nerozehráli vůbec dobře. Torey Krug hledal Davida Pastrňáka před bránou, ale ten si puk dobře nezpracoval, a tak hrají hosté s pukem na holi.

53:45
    Po zavezení puku Charliem McAvoyem se musel mít James Reimer opět na pozoru, ale se střelou Chrise Wagnera si opět tento brankář Hurricanes poradil.