Třebíč – Slavia | 4:1 (kon.) | | | Vsetín – Poruba 2011 | 3:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Litoměřice | 4:2 (kon.) |
Kadaň – Benátky n/J | 5:4 (kon.) | | | Prostějov – Jihlava | 4:3 (4:3 po s.n.) | | | Sokolov – Motor ČB | 1:6 (kon.) |
Havířov – Přerov | 1:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Chomutov | 3:2 (kon.) |
Boston – Carolina | 2:0 (kon.) | | | Florida – Minnesota | 2:4 (kon.) | | | New Jersey – Vegas | 3:4 (kon.) |
Philadelphia – Toronto | 6:1 (kon.) | | | Columbus – Arizona | 2:4 (kon.) | | | Montreal – NY Islanders | 4:2 (kon.) |
Nashville – Tampa | 2:3 (po pr.) | | | Winnipeg – Dallas | 5:1 (kon.) | | | Vancouver – Ottawa | 5:2 (kon.) |
San Jose – Washington | 2:5 (kon.) |
Chabarovsk – Viťaz | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Kunlun – Spartak Moskva | 4:3 (po pr.) | | | Novosibirsk – Omsk | 5:2 (kon.) |
Barys – Jokerit | 2:4 (kon.) | | | CSKA Moskva – Dynamo Moskva | 2:1 (kon.) | | | Petrohrad – Kazaň | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Riga – Čerepovec | 0:1 (kon.) |
David Servis – Kolín | 1:7 (kon.) | | | Klatovy – Kobra | 2:4 (kon.) | | | Nová Paka – Bílina | 8:3 (kon.) |
Mostečtí Lvi – Vrchlabí | 2:3 (po pr.) | | | Jablonec n/N – Děčín | 7:6 (po pr.) | | | Trutnov – Řisuty | 1:5 (kon.) |
Tábor – China Golden Dragon | 9:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 3:2 (kon.) | | | Šumperk – Opava | 5:1 (kon.) |
Nový Jičín – Kopřivnice | 2:1 (po pr.) | | | Mor. Budějovice – SHK Hodonín | 8:9 (po pr.) | | | Písek – Příbram | 2:10 (kon.) |
Skalica – Topoľčany | 0:2 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Bratislava Capitals | 4:5 (po pr.) | | | Trnava – Dubnica | 3:4 (po pr.) |
Žilina – Levice | 4:2 (kon.) | | | Martin – Pov. Bystrica | 11:2 (kon.) |
po s.n. (0:1)
Amur Chabarovsk
2:3
(1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Denisa Józsová
Branky a nahrávky:
16. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin), 58. Vl. Ušenin (Rasskazov) – 8. Jo. Nättinen (Jevsejenkov, P. Černov), 50. A. Sjomin, rozh. náj. A. Sjomin
Rozhodčí: Beljajev, Fatejev – Lazarev, Šalgin
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Joonas Nättinen (VTZ)
0:0 Denis Golubev (CHA)
2. série:
0:0 Alexej Makejev (VTZ)
0:0 Kirill Rasskazov (CHA)
3. série:
0:0 Miro Aaltonen (VTZ)
0:0 Vladislav Ušenin (CHA)
4. série:
0:0 Pavel Černov (VTZ)
0:0 Tomáš Zohorna (CHA)
5. série:
0:1 Alexandr Sjomin (VTZ)
0:1 Igor Ruděnkov (CHA)
Amur Chabarovsk:
Alikin (Langhamer) – V. Vasiljev, Vitásek, Ignatovič, Korjagin, Korobov, Kamalov, Alexandrov – Gorškov, H. Zohorna, T. Zohorna – Fajzullin, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Golubev, A. Lazarev, Ruděnkov – Železkov, Jazkov, Rasskazov.
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Todykov) – Jeřábek, Pylenkov, Šinkevič, V. Lajunen, Jevsejenkov, Vorobej, Voronkov – Makejev, A. Sjomin, M. Aaltonen – Jo. Nättinen, Varfolomejev, Koltygin – Orlovič-Grudkov, Grebenščikov, P. Černov – Laričev, Arťuchin, Mojsejev – D. Kvartalnov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Todykov) – Jeřábek, Pylenkov, Šinkevič, V. Lajunen, Jevsejenkov, Vorobej, Voronkov – Makejev, A. Sjomin, M. Aaltonen – Jo. Nättinen, Varfolomejev, Koltygin – Orlovič-Grudkov, Grebenščikov, P. Černov – Laričev, Arťuchin, Mojsejev – D. Kvartalnov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Beljajev, Fatejev – Lazarev, Šalgin
Diváci:
Střely na branku: 45 – 34
Trestné minuty: 4 – 2
Vhazování: 33 – 26
Zblokované střely: 12 – 11
Hity: 19 – 13
Marek Langhamer (CHA) náhradní gólman
Ondřej Vitásek (CHA) 0+0, 2 trestné minuty, 2 zblokované střely, čas na ledě – 20:51.
Hynek Zohorna (CHA) 0+0, 4 střely na branku, čas na ledě – 20:38.
Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 3 střely na branku, 2 hity, čas na ledě – 20:59.
Jakub Jeřábek (VTZ) 0+0, 1 střela na branku, čas na ledě – 23:38.
Autorem vítězné branky je ALEXANDR SJOMIN.