Chabarovsk – Viťaz 2:3 (0:1 po s.n.) | Kunlun – Spartak Moskva 4:3 (po pr.) | Novosibirsk – Omsk 5:2 (kon.)
Barys – Jokerit 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 2:1 (kon.) | Petrohrad – Kazaň 2:1 (2:1 po s.n.)

Vhazování – 26:25. (20:05:17)

Je konec! Dnešní utkání nakonec přineslo velice vyrovnanou podívanou, na první branku jsme čekali do poloviny třetí třetiny, kdy se prosadil Petrohrad. Kazaň se v závěru zápasu rozhodla ke hře bez brankáře, což slavilo úspěch. Cormier totiž poslal utkání do prodloužení, avšak ani to branku nepřineslo. Při samostatných nájezdech byli úspěšnější domácí, kteří se prosadili hned dvakrát.

65:00 Jevgenij KETOV - 2:1

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým SKA Petrohrad.
    Autorem vítězné branky je JEVGENIJ KETOV.

5. série
    2:1
    Nůž na krku měl hostující Tkačjov, který trefil pouze lapačku domácího brankáře.

4. série
    2:1
    Domácí hráči se vracejí zpět do vedení, Ketov vyjel do velkého úhlu, avšak zamířil do odkryté branky.

4. série
    1:1
    Velice hezky to provedl Galimov, který poslal brankáře na druhou stranu a poté zakončil forhendovou kličkou.

3. série
    1:0
    Šance však ještě žije, Kagarlickij zakončil s velkým zpožděním, jeho ránu si brankář pokryl.

3. série
    1:0
    S Kazaní to nevypadá zrovna nejlépe, neuspěl ani Galimov, který mířil úplně vedle.

2. série
    1:0
    Prvním úspěšným exekutorem je Kuzmenko, který si pohrál s pukem a poté překonal Reideborna.

2. série
    0:0
    Zkušený Tichonov se rozjel hodně pomalu, bekhendovou kličku ale Samonov senzačně vyrazil.

1. série
    0:0
    Za domácí celek to na sebe vzal Jakupov, kterému nevyšlo vymíchaní Reideborna.

1. série
    0:0
    Jako první se k nájezdu rozjel Dyňak, kterému se nepovedlo propálit brankáře.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:22
    Burdasov to zkoušel nabídkou na teč, nicméně kolega Kuzmenko se puku vůbec nedotkl. Zatím to vypadá, že prodloužení nepřinese ani jedno přerušení.

63:08
    Přetahovaná u zadního hrazení nakonec dopadla lépe pro Ak Bars, který se poté vymanil z napadání. Pedan rozehrál pomocí mantinelu, avšak se stále nepřerušuje.

62:11
    V současné době se hraje ve čtyřech na obou stranách, což se po přerušení změní. Cormier se snažil projít středem hrací plochy, tam ale číhal Bělov.

David Suchý

Branky a nahrávky: 52. Kuzmenko (Tokranov, Burdasov), rozh. náj. Ketov – 59. Cormier (Azevedo)