David Servis – Kolín 1:7 (kon.) | Klatovy – Kobra 2:4 (kon.) | Nová Paka – Bílina 8:3 (kon.)
Mostečtí Lvi – Vrchlabí 2:3 (po pr.) | Jablonec n/N – Děčín 7:6 (po pr.) | Trutnov – Řisuty 1:5 (kon.)
Tábor – China Golden Dragon 9:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Šumperk – Opava 5:1 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 2:1 (po pr.) | Mor. Budějovice – SHK Hodonín 8:9 (po pr.) | Písek – Příbram 2:10 (kon.)
Mostečtí Lvi
2:3 (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1)
HC Stadion Vrchlabí
Středa 04.12.2019, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 23. kolo

První třetina nám přinesla krásný, svižný, útočný hokej. Nejdříve nastřelil hostující Petr Sýkora bombou tyčku, ale pak jak mávnutím kouzelným proutkem převzali otěže utkání domácí LVI, kdy si vytvořili dost slibných šancí, ale až akce Vladimíra Kýhose zaplula za záda Jakuba Soukupa. Při přesilové hře hostů předvedl efektní zákroky Lukáš Hosnedl a na konci třetiny jsme viděli další lahůdku. Po krásné kombinační akci, kdy kotouč vybojoval na útočné modré Marek Havlík, a předal ho Davidovi Drašarovi, se nemýlil Ivan Řehoř, který nedal Jakubovi Soukupovi žádnou šanci. Lvi hrají perfektní organizovaný a nebojácný hokej před krásnou diváckou kulisou. Druhá třetina nám přinesla také velmi krásný a zajímavý hokej. Branka v ní ovšem nepadla. Lvi ovšem byli více nedisciplinovaným týmem, ale je to daň za snahu a obětavost. Třetí třetina začala lépe a šťastněji pro hosty, když z prvního útoku snížil na 2:1 Tomáš Bláha. Za necelých pět minut srovnal Jan Hlaváč. Stav utkání 2:2. Utkání dospělo do prodloužení. V prodloužení jsme viděli několik šancí, šťastnější jsou však nakonec hosté, když v poslední minutě prodloužení skóroval Jaroslav Bednář. Hosté si tedy odvážejí dva body. Celkově jsme viděli pohledný útočný hokej, Lvi se nemají za co stydět. Odvedli s lídrem tabulky vyrovnanou partii. Přeji hezký večer a DYCKY MOST!!! (20:31:47)

64:37
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Tak to tam hostům padlo. Autorem branky z dorážky je JAROSLAV BEDNÁŘ. Asistence: Jan Hlaváč a Štefan Havránek