David Servis – Kolín 1:7 (kon.) | Klatovy – Kobra 2:4 (kon.) | Nová Paka – Bílina 8:3 (kon.)
Mostečtí Lvi – Vrchlabí 2:3 (po pr.) | Jablonec n/N – Děčín 7:6 (po pr.) | Trutnov – Řisuty 1:5 (kon.)
Tábor – China Golden Dragon 9:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Šumperk – Opava 5:1 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 2:1 (po pr.) | Mor. Budějovice – SHK Hodonín 8:9 (po pr.) | Písek – Příbram 2:10 (kon.)
Mostečtí Lvi
2:3 (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1)
HC Stadion Vrchlabí
Středa 04.12.2019, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 23. kolo

64:37
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Tak to tam hostům padlo. Autorem branky z dorážky je JAROSLAV BEDNÁŘ. Asistence: Jan Hlaváč a Štefan Havránek

44:22
    To je smutný obrázek. Lvi prohospodařili během necelých pěti minut svůj náskok. Po vhazování v útočném pásmu si dojel sám pro kotouč JAN HLAVÁČ a srovnal skóre

42:14
    Hosté z prvního útoku v e třetí třetině skórují. Autorem branky je TOMÁŠ BLÁHA. Asistence: Jan Bendik a Lukáš Kastner

18:48
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Kráááááásná akce mladých pušek!!!! Po ose Marek Havlík, David Drašar dostal nabito IVAN ŘEHOŘ a ten z mezikruží trefil přesně

13:29
    Hou hou hou, jen co nás přišel navštívit vrchní ledař František, tak střílíme po zásluze první branku. Autorem branky po krásné akci je VLADIMÍR KÝHOS. Asistence: Aleš Havlůj

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 14. Kýhos (Havlůj), 19. Řehoř (Drašar, Havlík) – 43. Bláha (Bendík, Kastner), 45. Hlaváč, 65. Bednář (Hlaváč, Havránek)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kubík) – Havlůj (C), Fučík, Havlík, Kuncl, Urbánek, Polák, Přibyl – Smolka, Kýhos, Mála – Mical,Řehoř, Drašar – Nedrda (A), Böhm, Čmolík – Bečvář. Trenér: Vladimír Machulda
    HC Stadion Vrchlabí: Soukup (Abrahám) – Jirků (C), Moník, Havránek, Bendík (A), Vašíček (A), Voženílek, Kynčl, Vágner – Urban, Sýkora, Chalupa – Mrňa, Hlaváč, Bednář – Rolinek, Hozák, Kastner – Jirásek, Bláha. Trenér: Václav Baďouček

Rozhodčí: Jaroš – Gabriel, Zmeškal