Skalica – Topoľčany 0:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Bratislava Capitals 4:5 (po pr.) | Trnava – Dubnica 3:4 (po pr.)
Žilina – Levice 4:2 (kon.) | Martin – Pov. Bystrica 11:2 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
4:5 (2:1, 0:1, 2:2 - 0:1)
iClinic Bratislava Capitals
sk Středa 04.12.2019, 17:30 • Stez Aréna • 1. liga (SR) • 24. kolo

Je dobojované. Bolo to ťažké, ako na hojdačke. Každý chvíľu ťahal pílku. Domácich môže mrzieť presilovka o 2 hráčov a moje slová sa potvrdili. Zo zápasu si však odnášajú bodík. Súper bol jednoducho lepší. Treba to športovo a spravodlivo priznať. Ja sa s Vami lúčim a prajem pekný večer., (20:04:43)

61:52
    HC Bratislava Capitals dáva gól! Domáci už bol na VARGOV bekhend prikrátky. Gol padol už v hre 4.4.
    Asistencia: Buc

61:23
    Halász je obsekávaný pri striedačke, no puk obdržal.

61:12
    Hostia v plnom počte.

60:47
    Hráči sa neponáhľajú.

60:13
    Vartovník poslal prihrávku do zadu na Finduru a ten z druhej vlny vypálil.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Ani tretia tretina nepriniesla rozlúsknutie duelu a čaká nás predlženie. Začne sa hrať v pomere 3:3 Nasledovať bude krátka presilovka hostí. Ak sa však nerozhodne skôr.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:46
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Findura – 2 min., faul kolenom).

59:03
    Koky sa hral s pukom a jeho tím mohol inkasovať.

59:00
    Vylúčenie v tíme HC Bratislava Capitals (Jankovič – 2 min., podrazenie).

58:46
    Václav si sólom cez stred vypýtal trest.

57:50
    Čas beží a oba celky mali šancu na 3 body. 2 minúty do konca tretej tretiny.

57:23
    Po strele okamžite po vhadzovaní si to hráči zopakujú.

57:18
    Vhadzovanie pri domácom golmanovi.

56:46
    Vartovník v krásnom sóle, od vlastnej striedačky, poza bránu až do stredného pásma. Len bez strely.

56:10
    Hovorí sa, že kto nevyužije presilovku o dvoch hráčov si nezaslúži vyhrať. Uvidíme ako to dnes dopadne.

Dana Kontuľová

Branky a nahrávky: 1. Havrila (Václav), 4. Kover (Václav), 44. Novák (Vartovník), 50. Havrila (Novák) – 10. Varga (Martinelli), 38. Buc (Slobodá, Slovák), 42. Varga, 55. Slovák, 62. Varga (Buc)

HK Spišská Nová Ves: Nagy( Rabčan)
    Alvo- Česánek, Kover, Vartovník, Novák Boldižár- Bdžoch, Václav, Koky, Havrila, Vantroba- Ondov, Halász, Findura, Knižka, Chovanec, Polomský, Štrauch, Hamráček, Božoň

iClinic Bratislava Capitals: Hamerlík, Mega
    Martinelli, Bohunický, Varga. T, Buc, Varga.R, Sloboda-,Biro, Vašaš, Slovák, Selleck, Bača- Jankovič, Hudec, Kalináč, Surovka, Lukáčik-Šalka, Smolka, Danišovský

Rozhodčí: Snášel- Ordzovenský, Wolf