Tisková konference hokejové reprezentace U20 | (kon.) |
Individuální závod žen, 15 km, Östersund | Vítěz: J. Braisazová (FRA) (kon.) |
konec
SP - Individuální závod žen, 15 km, Östersund
Vítěz: J. Braisazová (FRA)
Denisa Józsová
Průběžné pořadí SP:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 96 b.
2. Markéta Davidová (CZE) 78 b.
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 76 b.
4. Julia Simonová (FRA) 72 b.
5. Franziska Preussová (GER) 72 b.
6. Lena Häckiová (SUI) 72 b.
7. Linn Perssonová (SWE) 64 b.
8. Larisa Kuklinová (RUS) 63 b.
9. Denise Herrmannová (GER) 61 b.
10. Hanna Öbergová (SWE) 61 b.
...
18. Eva Puskarčíková (CZE) 40 b.
40. Ivona Fialková (SVK) 14 b.
44. Lucie Charvátová (CZE) 11 b.
Konečné pořadí v cíli:
1. Justine Braisazová (FRA) 42:35.1 (2)
2. Julija Džimová (UKR) +11.1 (0)
3. Julia Simonová (FRA) +17.7 (2)
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +25.2 (2)
5. Larisa Kuklinová (RUS) +38.8 (2)
6. Lena Häckiová (SUI) +1:05.7 (3)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +1:08.4 (3)
8. Monika Hojniszová (POL) +1:11.7 (2)
9. Lisa Vittozziová (ITA) +1:28.4 (2)
10. Hanna Öbergová (SWE) +1:48.7 (3)
11. Markéta Davidová (CZE) +1:57.3 (3)
12. Franziska Preussová (GER) +2:00.2 (3)
13. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:05.5 (4)
14. Tamara Voroninová (RUS) +2:14.2 (2)
15. Mona Brorssonová (SWE) +2:17.4 (3)
16. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +2:27.8 (3)
17. Linn Perssonová (SWE) +2:30.1 (3)
18. Denise Herrmannová (GER) +2:30.4 (4)
19. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +2:34.5 (5)
20. Julia Schwaigerová (AUT) +2:40.8 (2)
21. Darja Blašková (BLR) +2:50.9 (2)
22. Selina Gasparinová (SUI) +2:54.2 (3)
23. Eva Puskarčíková (CZE) +3:03.0 (3)
24. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +3:12.3 (3)
25. Dunja Zdoucová (AUT) +3:19.6 (1)
26. Chloé Chevalierová (FRA) +3:31.2 (2)
27. Grete Gaimová (EST) +3:32.0 (1)
28. Vita Semerenková (UKR) +3:37.4 (3)
29. Tiril Eckhoffová (NOR) +3:44.1 (5)
30. Vanessa Hinzová (GER) +3:53.3 (4)
31. Anastasija Merkušinová (UKR) +3:57.0 (3)
32. Ingela Anderssonová (SWE) +3:57.3 (4)
33. Dzinara Alimbekavová (BLR) +4:00.2 (2)
34. Anastassija Kondratěvová (KAZ) +4:05.2 (2)
35. Clare Eganová (USA) +4:13.8 (4)
36. Elvira Öbergová (SWE) +4:14.5 (5)
37. Katharina Innerhoferová (AUT) +4:15.4 (5)
38. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +4:15.5 (4)
39. Milena Todorovová (BUL) +4:20.7 (3)
40. Emma Nilssonová (SWE) +4:27.7 (4)
...
47. Lucie Charvátová (CZE) +4:51.4 (5)
77. Veronika Machyniaková (SVK) +7:17.4 (3)
78. Ivona Fialková (SVK) +7:27.8 (7)
79. Terezia Poliaková (SVK) +7:42.8 (4)
82. Jessica Jislová (CZE) +8:12.0 (6)
Veronika Vítková (CZE) DNF
Konečné pořadí po čtvrté střelbě:
1. Julija Džimová (UKR) 35:18.9 (0)
2. Justine Braisazová (FRA) +6.7 (2)
3. Julia Simonová (FRA) +11.0 (2)
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +24.7 (1)
5. Larisa Kuklinová (RUS) +34.2 (2)
6. Monika Hojniszová (POL) +1:04.3 (2)
...
13. Markéta Davidová (CZE) +2:00.2 (3)
27. Eva Puskarčíková (CZE) +2:54.5 (3)
46. Lucie Charvátová (CZE) +4:27.8 (5)
71. Veronika Machyniaková (SVK) +6:08.8 (3)
79. Terezia Poliaková (SVK) +6:48.2 (4)
80. Ivona Fialková (SVK) +7:05.3 (7)
82. Jessica Jislová (CZE) +7:22.8 (6)
Veronika Vítková (CZE) DNF
Konečné pořadí po třetí střelbě:
1. Lena Häckiová (SUI) 24:53.6 (0)
2. Julia Simonová (FRA) +7.1 (0)
3. Mona Brorssonová (SWE) +48.3 (0)
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +49.1 (0)
5. Julija Džimová (UKR) +1:38.4 (0)
6. Justine Braisazová (FRA) +2:09.3 (2)
...
14. Markéta Davidová (CZE) +2:40.9 (2)
28. Eva Puskarčíková (CZE) +3:34.5 (2)
54. Veronika Machyniaková (SVK) +4:50.4 (1)
60. Lucie Charvátová (CZE) +5:12.7 (4)
75. Ivona Fialková (SVK) +6:26.5 (5)
83. Terezia Poliaková (SVK) +6:50.7 (3)
86. Veronika Vítková (CZE) +7:05.2 (4)
93. Jessica Jislová (CZE) +7:34.3 (5)
Konečné pořadí po druhé střelbě:
1. Lena Häckiová (SUI) 16:33.1 (0)
2. Julia Simonová (FRA) +9.2 (0)
3. Mona Brorssonová (SWE) +21.5 (0)
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +35.8 (0)
5. Emma Nilssonová (SWE) +56.9 (0)
6. Kamila Żuková (POL) +1:01.4 (0)
...
12. Markéta Davidová (CZE) +1:29.4 (1)
40. Eva Puskarčíková (CZE) +2:54.6 (2)
59. Veronika Machyniaková (SVK) +3:36.2 (1)
60. Veronika Vítková (CZE) +3:36.6 (2)
61. Jessica Jislová (CZE) +3:38.8
73. Ivona Fialková (SVK) +4:07.0 (3)
82. Terezia Poliaková (SVK) +4:40.2 (2)
88. Lucie Charvátová (CZE) +4:45.9 (4)
Konečné pořadí po první střelbě:
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 8:19.7 (0)
2. Lena Häckiová (SUI) +1.3 (0)
3. Julia Simonová (FRA) +1.9 (0)
4. Katharina Innerhoferová (AUT) +4.6 (0)
5. Lisa Vittoziová (ITA) +5.8
6. Markéta Davidová (CZE) +6.0 (0
...
20. Eva Puskarčíková (CZE) +26.7 (0)
30. Veronika Vítková (CZE) +41.0 (0)
32. Jessica Jislová (CZE) +49.0 (0)
35. Terezia Poliaková (SVK) +58.8 (0)
49. Lucie Charvátová (CZE) +1:15.6 (1)
51. Veronika Machyniaková (SVK) +1:17.0 (0)
90. Ivona Fialková (SVK) +2:35.6 (2)
Startovní listina:
1. Veronika Vítková (CZE)
2. Franziska Preussová (GER)
3. Baiba Bendiková (LAT)
4. Elisa Gasparinová (SUI)
5. Tiril Eckhoffová (NOR)
6. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
7. Linn Perssonová (SWE)
8. Světlana Mironovová (RUS)
9. Franziska Hildebrandová (GER)
10. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
11. Dorothea Wiererová (ITA)
12. Célia Aymonierová (FRA)
13. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
14. Hanna Öbergová (SWE)
15. Monika Hojniszová (POL)
16. Federica Sanfilippová (ITA)
17. Anais Bescondová (FRA)
18. Valj Semerenková (UKR)
19. Johanna Talihärmová (EST)
20. Denise Herrmannová (GER)
21. Emma Lunderová (CAN)
22. Anna Frolinová (KOR)
23. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
24. Katharina Innerhoferová (AUT)
25. Kinga Zbylutová (POL)
26. Ivona Fialková (SVK)
27. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
28. Iryna Krjuková (BLR)
29. Lena Häckiová (SUI)
30. Susan Dunkleeová (USA)
31. Fujuko Tačizakiová (JPN)
32. Lisa Vittozziová (ITA)
33. Clare Eganová (USA)
34. Sarah Beaudryová (CAN)
35. Julia Simonová (FRA)
36. Justine Braisazová (FRA)
37. Jelena Kručinkinová (BLR)
38. Vanessa Hinzová (GER)
39. Thekla Brunová-Lieová (NOR)
40. Julia Schwaigerová (AUT)
41. Eva Puskarčíková (CZE)
42. Emma Nilssonová (SWE)
43. Vita Semerenková (UKR)
44. Markéta Davidová (CZE)
45. Mona Brorssonová (SWE)
46. Nicole Gontierová (ITA)
47. Regina Ojaová (EST)
48. Larisa Kuklinová (RUS)
49. Kamila Żuková (POL)
50. Selina Gasparinová (SUI)
51. Asuka Hačisuková (JPN)
52. Grete Gaimová (EST)
53. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
54. Nadia Moserová (CAN)
55. Polona Klemenčičová (SLO)
56. Dzinara Alimbekavová (BLR)
57. Fan-čchi Mengová (CHN)
58. Terezia Poliaková (SVK)
59. Ťia-lin Tchangová (CHN)
60. Karolin Horchlerová (GER)
61. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
62. Lea Einfaltová (SLO)
63. Marija Zdravkovová (BLR)
64. Lucie Charvátová (CZE)
65. Caroline Colombová (FRA)
66. Nika Blaženićová (CRO)
67. Viktorija Slivková (RUS)
68. Suvi Minkkinenová (FIN)
69. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
70. Aita Gasparinová (SUI)
71. Magdalena Gwizdońová (POL)
72. Tamara Voroninová (RUS)
73. Darja Blašková (BLR)
74. Julija Džimová (UKR)
75. Galina Višněvská (KAZ)
76. Milena Todorovová (BUL)
77. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
78. Elvira Öbergová (SWE)
79. Mari Ederová (FIN)
80. Christina Riederová (AUT)
81. Julija Matvijenková (LAT)
82. Un-čung Ko (KOR)
83. Daniela Kadevová (BUL)
84. Anastasija Merkušinová (UKR)
85. Veronika Machyniaková (SVK)
86. Dunja Zdoucová (AUT)
87. Kristina Rezcovová (RUS)
88. Čao-chan Čang (CHN)
89. Jenny Fellmanová (FIN)
90. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
91. Anna Weidelová (GER)
92. Nika Vindišarová (SLO)
93. Tuuli Tomingasová (EST)
94. Emily Dreissigackerová (USA)
95. Anaïs Chevalierová (FRA)
96. Jessica Jislová (CZE)
97. Jurie Tanakaová (JPN)
98. Irene Cadurischová (SUI)
99. Natalja Kočerginová (LTU)
100. Či-ä Pak (KOR)
101. Irina Kručinkinová (BLR)
102. Ingela Anderssonová (SWE)
103. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
Průběžné pořadí SP:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 60 bodů
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 54
3. Markéta Davidová (CZE) 48
4. Franziska Preussová (GER) 43
5. Linn Perssonová (SWE) 40
6. Denise Herrmannová (GER) 38
7. Katharina Innerhoferová (AUT) 36
8. Lena Häckiová (SUI) 34
9. Célia Aymonierová (FRA) 32
10. Vita Semerenková (UKR) 31
...
19. Eva Puskarčíková (CZE) 22
27. Ivona Fialková (SVK) 14
30. Lucie Charvátová (CZE) 11
1. Dorothea Wiererová (ITA) 96 b.
2. Markéta Davidová (CZE) 78 b.
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 76 b.
4. Julia Simonová (FRA) 72 b.
5. Franziska Preussová (GER) 72 b.
6. Lena Häckiová (SUI) 72 b.
7. Linn Perssonová (SWE) 64 b.
8. Larisa Kuklinová (RUS) 63 b.
9. Denise Herrmannová (GER) 61 b.
10. Hanna Öbergová (SWE) 61 b.
...
18. Eva Puskarčíková (CZE) 40 b.
40. Ivona Fialková (SVK) 14 b.
44. Lucie Charvátová (CZE) 11 b.
Konečné pořadí v cíli:
1. Justine Braisazová (FRA) 42:35.1 (2)
2. Julija Džimová (UKR) +11.1 (0)
3. Julia Simonová (FRA) +17.7 (2)
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +25.2 (2)
5. Larisa Kuklinová (RUS) +38.8 (2)
6. Lena Häckiová (SUI) +1:05.7 (3)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +1:08.4 (3)
8. Monika Hojniszová (POL) +1:11.7 (2)
9. Lisa Vittozziová (ITA) +1:28.4 (2)
10. Hanna Öbergová (SWE) +1:48.7 (3)
11. Markéta Davidová (CZE) +1:57.3 (3)
12. Franziska Preussová (GER) +2:00.2 (3)
13. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:05.5 (4)
14. Tamara Voroninová (RUS) +2:14.2 (2)
15. Mona Brorssonová (SWE) +2:17.4 (3)
16. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +2:27.8 (3)
17. Linn Perssonová (SWE) +2:30.1 (3)
18. Denise Herrmannová (GER) +2:30.4 (4)
19. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +2:34.5 (5)
20. Julia Schwaigerová (AUT) +2:40.8 (2)
21. Darja Blašková (BLR) +2:50.9 (2)
22. Selina Gasparinová (SUI) +2:54.2 (3)
23. Eva Puskarčíková (CZE) +3:03.0 (3)
24. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +3:12.3 (3)
25. Dunja Zdoucová (AUT) +3:19.6 (1)
26. Chloé Chevalierová (FRA) +3:31.2 (2)
27. Grete Gaimová (EST) +3:32.0 (1)
28. Vita Semerenková (UKR) +3:37.4 (3)
29. Tiril Eckhoffová (NOR) +3:44.1 (5)
30. Vanessa Hinzová (GER) +3:53.3 (4)
31. Anastasija Merkušinová (UKR) +3:57.0 (3)
32. Ingela Anderssonová (SWE) +3:57.3 (4)
33. Dzinara Alimbekavová (BLR) +4:00.2 (2)
34. Anastassija Kondratěvová (KAZ) +4:05.2 (2)
35. Clare Eganová (USA) +4:13.8 (4)
36. Elvira Öbergová (SWE) +4:14.5 (5)
37. Katharina Innerhoferová (AUT) +4:15.4 (5)
38. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +4:15.5 (4)
39. Milena Todorovová (BUL) +4:20.7 (3)
40. Emma Nilssonová (SWE) +4:27.7 (4)
...
47. Lucie Charvátová (CZE) +4:51.4 (5)
77. Veronika Machyniaková (SVK) +7:17.4 (3)
78. Ivona Fialková (SVK) +7:27.8 (7)
79. Terezia Poliaková (SVK) +7:42.8 (4)
82. Jessica Jislová (CZE) +8:12.0 (6)
Veronika Vítková (CZE) DNF
Konečné pořadí po čtvrté střelbě:
1. Julija Džimová (UKR) 35:18.9 (0)
2. Justine Braisazová (FRA) +6.7 (2)
3. Julia Simonová (FRA) +11.0 (2)
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +24.7 (1)
5. Larisa Kuklinová (RUS) +34.2 (2)
6. Monika Hojniszová (POL) +1:04.3 (2)
...
13. Markéta Davidová (CZE) +2:00.2 (3)
27. Eva Puskarčíková (CZE) +2:54.5 (3)
46. Lucie Charvátová (CZE) +4:27.8 (5)
71. Veronika Machyniaková (SVK) +6:08.8 (3)
79. Terezia Poliaková (SVK) +6:48.2 (4)
80. Ivona Fialková (SVK) +7:05.3 (7)
82. Jessica Jislová (CZE) +7:22.8 (6)
Veronika Vítková (CZE) DNF
Konečné pořadí po třetí střelbě:
1. Lena Häckiová (SUI) 24:53.6 (0)
2. Julia Simonová (FRA) +7.1 (0)
3. Mona Brorssonová (SWE) +48.3 (0)
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +49.1 (0)
5. Julija Džimová (UKR) +1:38.4 (0)
6. Justine Braisazová (FRA) +2:09.3 (2)
...
14. Markéta Davidová (CZE) +2:40.9 (2)
28. Eva Puskarčíková (CZE) +3:34.5 (2)
54. Veronika Machyniaková (SVK) +4:50.4 (1)
60. Lucie Charvátová (CZE) +5:12.7 (4)
75. Ivona Fialková (SVK) +6:26.5 (5)
83. Terezia Poliaková (SVK) +6:50.7 (3)
86. Veronika Vítková (CZE) +7:05.2 (4)
93. Jessica Jislová (CZE) +7:34.3 (5)
Konečné pořadí po druhé střelbě:
1. Lena Häckiová (SUI) 16:33.1 (0)
2. Julia Simonová (FRA) +9.2 (0)
3. Mona Brorssonová (SWE) +21.5 (0)
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +35.8 (0)
5. Emma Nilssonová (SWE) +56.9 (0)
6. Kamila Żuková (POL) +1:01.4 (0)
...
12. Markéta Davidová (CZE) +1:29.4 (1)
40. Eva Puskarčíková (CZE) +2:54.6 (2)
59. Veronika Machyniaková (SVK) +3:36.2 (1)
60. Veronika Vítková (CZE) +3:36.6 (2)
61. Jessica Jislová (CZE) +3:38.8
73. Ivona Fialková (SVK) +4:07.0 (3)
82. Terezia Poliaková (SVK) +4:40.2 (2)
88. Lucie Charvátová (CZE) +4:45.9 (4)
Konečné pořadí po první střelbě:
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 8:19.7 (0)
2. Lena Häckiová (SUI) +1.3 (0)
3. Julia Simonová (FRA) +1.9 (0)
4. Katharina Innerhoferová (AUT) +4.6 (0)
5. Lisa Vittoziová (ITA) +5.8
6. Markéta Davidová (CZE) +6.0 (0
...
20. Eva Puskarčíková (CZE) +26.7 (0)
30. Veronika Vítková (CZE) +41.0 (0)
32. Jessica Jislová (CZE) +49.0 (0)
35. Terezia Poliaková (SVK) +58.8 (0)
49. Lucie Charvátová (CZE) +1:15.6 (1)
51. Veronika Machyniaková (SVK) +1:17.0 (0)
90. Ivona Fialková (SVK) +2:35.6 (2)
Startovní listina:
1. Veronika Vítková (CZE)
2. Franziska Preussová (GER)
3. Baiba Bendiková (LAT)
4. Elisa Gasparinová (SUI)
5. Tiril Eckhoffová (NOR)
6. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
7. Linn Perssonová (SWE)
8. Světlana Mironovová (RUS)
9. Franziska Hildebrandová (GER)
10. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
11. Dorothea Wiererová (ITA)
12. Célia Aymonierová (FRA)
13. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
14. Hanna Öbergová (SWE)
15. Monika Hojniszová (POL)
16. Federica Sanfilippová (ITA)
17. Anais Bescondová (FRA)
18. Valj Semerenková (UKR)
19. Johanna Talihärmová (EST)
20. Denise Herrmannová (GER)
21. Emma Lunderová (CAN)
22. Anna Frolinová (KOR)
23. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
24. Katharina Innerhoferová (AUT)
25. Kinga Zbylutová (POL)
26. Ivona Fialková (SVK)
27. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
28. Iryna Krjuková (BLR)
29. Lena Häckiová (SUI)
30. Susan Dunkleeová (USA)
31. Fujuko Tačizakiová (JPN)
32. Lisa Vittozziová (ITA)
33. Clare Eganová (USA)
34. Sarah Beaudryová (CAN)
35. Julia Simonová (FRA)
36. Justine Braisazová (FRA)
37. Jelena Kručinkinová (BLR)
38. Vanessa Hinzová (GER)
39. Thekla Brunová-Lieová (NOR)
40. Julia Schwaigerová (AUT)
41. Eva Puskarčíková (CZE)
42. Emma Nilssonová (SWE)
43. Vita Semerenková (UKR)
44. Markéta Davidová (CZE)
45. Mona Brorssonová (SWE)
46. Nicole Gontierová (ITA)
47. Regina Ojaová (EST)
48. Larisa Kuklinová (RUS)
49. Kamila Żuková (POL)
50. Selina Gasparinová (SUI)
51. Asuka Hačisuková (JPN)
52. Grete Gaimová (EST)
53. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
54. Nadia Moserová (CAN)
55. Polona Klemenčičová (SLO)
56. Dzinara Alimbekavová (BLR)
57. Fan-čchi Mengová (CHN)
58. Terezia Poliaková (SVK)
59. Ťia-lin Tchangová (CHN)
60. Karolin Horchlerová (GER)
61. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
62. Lea Einfaltová (SLO)
63. Marija Zdravkovová (BLR)
64. Lucie Charvátová (CZE)
65. Caroline Colombová (FRA)
66. Nika Blaženićová (CRO)
67. Viktorija Slivková (RUS)
68. Suvi Minkkinenová (FIN)
69. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
70. Aita Gasparinová (SUI)
71. Magdalena Gwizdońová (POL)
72. Tamara Voroninová (RUS)
73. Darja Blašková (BLR)
74. Julija Džimová (UKR)
75. Galina Višněvská (KAZ)
76. Milena Todorovová (BUL)
77. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
78. Elvira Öbergová (SWE)
79. Mari Ederová (FIN)
80. Christina Riederová (AUT)
81. Julija Matvijenková (LAT)
82. Un-čung Ko (KOR)
83. Daniela Kadevová (BUL)
84. Anastasija Merkušinová (UKR)
85. Veronika Machyniaková (SVK)
86. Dunja Zdoucová (AUT)
87. Kristina Rezcovová (RUS)
88. Čao-chan Čang (CHN)
89. Jenny Fellmanová (FIN)
90. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
91. Anna Weidelová (GER)
92. Nika Vindišarová (SLO)
93. Tuuli Tomingasová (EST)
94. Emily Dreissigackerová (USA)
95. Anaïs Chevalierová (FRA)
96. Jessica Jislová (CZE)
97. Jurie Tanakaová (JPN)
98. Irene Cadurischová (SUI)
99. Natalja Kočerginová (LTU)
100. Či-ä Pak (KOR)
101. Irina Kručinkinová (BLR)
102. Ingela Anderssonová (SWE)
103. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
Průběžné pořadí SP:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 60 bodů
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 54
3. Markéta Davidová (CZE) 48
4. Franziska Preussová (GER) 43
5. Linn Perssonová (SWE) 40
6. Denise Herrmannová (GER) 38
7. Katharina Innerhoferová (AUT) 36
8. Lena Häckiová (SUI) 34
9. Célia Aymonierová (FRA) 32
10. Vita Semerenková (UKR) 31
...
19. Eva Puskarčíková (CZE) 22
27. Ivona Fialková (SVK) 14
30. Lucie Charvátová (CZE) 11
1. Dorothea Wiererová (ITA) 96 b.
2. Markéta Davidová (CZE) 78 b.
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 76 b.
4. Julia Simonová (FRA) 72 b.
5. Franziska Preussová (GER) 72 b.
6. Lena Häckiová (SUI) 72 b.
7. Linn Perssonová (SWE) 64 b.
8. Larisa Kuklinová (RUS) 63 b.
9. Denise Herrmannová (GER) 61 b.
10. Hanna Öbergová (SWE) 61 b.
...
18. Eva Puskarčíková (CZE) 40 b.
40. Ivona Fialková (SVK) 14 b.
44. Lucie Charvátová (CZE) 11 b.
Co se týče české reprezentace, tak nejlépe si vedla Markéta Davidová, která zapisuje slušnou várku bodů za jedenácté místo. Další českou závodnicí, která bodovala byla Eva Puskarčíková, jež dokončila závod na dvacáté třetí pozici. Jak již bylo zmíněno Lucie Charvátová a Jessica Jislová na body nedosáhly. Veronika Vítková po třetí střelbě odstoupila ze závodu.