Boston – Chicago 3:4 (po pr.) | Montreal – Colorado 2:3 (kon.) | Tampa – Minnesota 4:5 (kon.)
NY Islanders – Vegas 3:2 (po pr.) | Philadelphia – Arizona 1:3 (kon.) | Columbus – NY Rangers 2:3 (kon.)
Carolina – San Jose 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Calgary – Buffalo 4:3 (kon.)
Boston Bruins
3:4 (0:2, 0:0, 3:1 - 0:1)
Chicago Blackhawks
Pátek 06.12.2019, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

To je z mé strany vše, přeji Vám příjemný pátek a krásný víkend! (03:44:26)

Dominik Kubalík (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 9:42

Skončilo strhující utkání mezi Bostonem Bruins a Chicagem Blackhawks. Hosté šli v první třetině do dvoubrankového vedení a stav 0:2 se jim podařilo udržet i ve 2. třetině. ve 41. minutě skóre navýšil Alex DeBrincat a zdálo se, že je hotovo. Hokejisté Bruins ale předvedli heroický závěr, kdy nejprve ve 42. minutě snížil Joakim Nordström, poté skóroval Chris Wagner a v 58. minutě vyrovnal Torey Krug. Nicméně Chicago rozhodlo o svém vítězství v prodloužení, a tak si nakonec 2 body z TD Garden odvezlo.

60:54 Jonathan TOEWS - 3:4

60:54
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Hosté si berou bod navíc! Po sporném zákroku na Davida Pastrňáka se puku ujal JONATHAN TOEWS, který mířil sám na Tuukku Raska. Tohoto finského brankáře se mu podařilo překonat kličkou do bekhendu a zasunutím kotouče mezi betony. Bez asistence.

60:25
    O první akci v prodloužení se postarali hosté, ale zakončit nedokázali.

60:01

Skončila třetí perioda, ve které domácí dohnali tříbrankovou ztrátu a kvůli tomu uvidíme za stavu 3:3 prodloužení.

Střely na branku 40:30

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:29
    Alex DeBrincat nahazoval puk před bránu, ale tam nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.

58:55
    Opět pálil Charlie Coyle, tentokrát zasáhl Robin Lehner.

58:27
    Z vrcholku kruhu pálil Charlie Coyle, ale puk se zastavil o jednoho z obránců Chicaga.
    57:27 Torey KRUG - 3:3

57:27
    Bruins právě vstřelili branku!
    To je neuvěřitelné! Obrana Blackhawks udělala další hrubku, když nechala úplně osamoceného TOREY KRUG před bránou, který obdržel puk od Jakea DeBruska a následně jej poslal mezi ruku a tělo Robina Lehnera. Asistence: Jake DeBrusk.

56:58
    Jake DeBrusk už mohl být v dobré pozici, ale puk letící vzduchem si nedokázal ideálně zpracovat.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 42. Nordström (Backes, McAvoy), 56. Wagner (Kuraly, Grzelcyk), 58. Krug (DeBrusk) – 19. Carpenter (C. Murphy), 19. D. Strome (E. Gustafsson, P. Kane), 41. DeBrincat (D. Strome, de Haan), 61. J. Toews

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Chára, McAvoy, Krug, Carlo, Grzelcyk – DeBrusk, Krejčí, Pastrňák – Marchand, Coyle, Heinen – Bjork, Kuraly, Wagner – Nordström, P. Lindholm, Backes.
    Chicago Blackhawks: Lehner (Crawford) – Gilbert, C. Murphy, de Haan, Seabrook, E. Gustafsson, Koekkoek – Saad, J. Toews, A. Nylander – DeBrincat, D. Strome, P. Kane – Z. Smith, Dach, Wedin – D. Kubalík, Carpenter, Kämpf.

Rozhodčí: O'Halloran, Lee – Amell, Barton