Boston – Chicago 3:4 (po pr.) | Montreal – Colorado 2:3 (kon.) | Tampa – Minnesota 4:5 (kon.)
NY Islanders – Vegas 3:2 (po pr.) | Philadelphia – Arizona 1:3 (kon.) | Columbus – NY Rangers 2:3 (kon.)
Carolina – San Jose 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Calgary – Buffalo 4:3 (kon.)
po s.n. (1:0)
Carolina Hurricanes
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
San Jose Sharks
Pátek 06.12.2019, 01:10 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Ode mne to je z tohoto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek páteční noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL na počtenou. (04:06:22)

Hity 21 – 20

Máme tu konec dnešního velice kvalitního utkání, které nakonec musely rozhodnout až samostatné nájezdy. Do utkání vkročili lépe domácí, když již v první minutě překonal bekhendovou střelou Della ANDREJ SVEČNIKOV. Za hosty se podařilo vyrovnat střelou do prázdné branky MARCUSI SÖRENSENOVI. Domácím vrátil zpět vední v zápase JAKE GARDINER, který po výborně kombinaci s Voegelem zakončoval z mezikruží za bezmocného Della. Sharks se podařilo vyrovnat ještě do konce druhé části, když přesnou střelou od modré překonal Mrázka LOGAN COUTURE. Třetí třetina ani následné prodloužení nám již branku nepřineslo a proto museli rozhodnout samostatné nájezdy ve kterých jediných střelcem byl ANDREJ SVEČNIKOV, který střelou o tyč překonal Della. Carolina si tak do tabulky připsala dva body.

Andrej SVEČNIKOV - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Carolina Hurricanes.
    Autorem vítězné branky je ANDREJ SVEČNIKOV, který jako jediný uspěl v nájezdech, když střelou o tyč překonal Della.

3. série
    1:0
    Couture proti Mrázkovi nic nevymyslel a Canes se tak mohou radovat.

3. série
    1:0
    ANDREJ SVEČNIKOV střelou o tyč překonává Della.

2. série
    0:0
    Erik Karlsson střelou prověřil vyrážečku Mrázka.

2. série
    0:0
    Niederreiter vypálil pouze do lapačky Della.

1. série
    0:0
    Labanc orazítkoval tyčku z vnější strany.

1. série
    0:0
    Dougie Hamilton střelou z pravé strany přestřelil.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo i když jsme v něj viděli množství šancí na obou stranách, ale oba brankáři se v prodloužení vytáhli.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:23
    Rána Teräväinena skončila na vyrážečce Della.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 1. Svečnikov (Foegele, J. Staal), 31. Gardiner (Foegele, Svečnikov), rozh. náj. Svečnikov – 8. Sörensen (J. Thornton, Labanc), 40. Couture (E. Karlsson, Dillon)