Real Madrid – Espanyol 2:0 (kon.) | Granada – Alavés 3:0 (kon.) | Levante – Valencia 2:4 (kon.)
Barcelona – Mallorca 5:2 (kon.)
Granada CF
3:0 (0:0)
Deportivo Alavés
Sobota 07.12.2019, 16:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španělská LaLiga • 16. kolo

Konec zápasu! Granada ve druhé půli výrazně dominovala a to proměnila v tříbodový zisk! Vše odstartoval Carlos Fernández , který hlavou proměnil centr Díaze. Následně proměnil penaltu Roberto Soldado a třetí branku vstřelil po skvělé akci Yangel Herrera. (17:58:38)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 5:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:17.

90+4

90+4
    Domácí ještě rozehrávají rohový kop.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

90+1
    Další hřebíček do rakve Alavésu. Víctor Laguardia (Deportivo Alavés) dostává za šlapák do zad Fernándeze červenou kartu a hosté tak budou posledních pár minut dohrávat v devíti hráčích!

90
    Rozhodčí si ještě půjde celou situaci prohlédnout na videu.

89
    Víctor Laguardia po odkopu trefil Carlose Fernándeze, který zůstává ležet.

88
    Do zakončení se nyní dostal Joselu a Rui Silva musel poprvé v tomto utkání zasahovat.

87
    Puertas dostal pěknou přihrávku za obranu, střela mu ale vůbec neseděla a Fernando Pacheco tedy mohl zůstat v klidu.

85
    Granada dnes bude slavit tři body poprvé od konce října. Od té doby hrála pět zápasů, ze kterých získala pouhý bod.

84
    Fanoušci se dnes v Granadě opravdu baví, nyní po tribunách kolovala mexická vlna.

83
    Puertas vyvezl míč z vlastní půlky až k vápnu hostů. Tam míč poslal na Fernándeze, před kterým zakročil obránce.

82
    Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Álvaro Vadillo, přichází Darwin Machís.

79
    Domácí se hned snažili ještě zvětšit rozdíl, Carlos Neva ale z brankové čáry odcentroval jen do rukavic brankáře.

78
    Granada právě vstřelila branku!
    Domácí pokračují ve skvělém poločasu ve druhé půli a přidávají i třetí branku! YANGEL HERRERA si skvěle obhodil obránce a přesnou střelou na zadní tyč zvyšuje náskok Granady!

75
    Na druhé straně skvěle zakročil Víctor Laguardia, za ním už totiž číhal Carlos Fernández, který by určitě chtěl vstřelit další branku.

74
    Oliber Burke se snažil o rozhýbání ofenzivy hostujícího celku, když si nabíhal do volného prostoru, míč ale zpět nedostal.

72
    Do konce zápasu sice zbývá ještě přibližně dvacet minut, o vítězi tohoto utkání ale je, téměř, rozhodnuto.