Slavia – Kadaň 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 0:3 (kon.) | Chomutov – Havířov 3:2 (kon.)
Litoměřice – Vsetín 2:1 (kon.) | Přerov – Sokolov 3:1 (kon.) | Motor ČB – Prostějov 6:0 (kon.)
Benátky n/J – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Jihlava – Třebíč 3:1 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
HC Frýdek-Místek
Sobota 07.12.2019, 16:00 • RT TORAX ARENA • Chance liga • 30. kolo

Z dnešního dne je to ode mne z RT TORAX ARENY vše. Děkuji za pozornost a v brzkém čase opět na počtenou. (18:37:13)

Dnešní utkání sledovalo 1353 diváků.

Posledních dvacet minut patřilo gólově hostům. Nejenže skórovali v oslabení díky Vojtovi Tomimu a do prázdné brány, kdy RT TORAX sáhl pro hru bez gólmana, zavezl kotouč Petr Kafka. Třetinu okořenily tři souboje bez rukavic a mnoho trestných minut.

Po odpískání konce utkání se do sebe pustili Jáchym s Motlochem a Špaček s Eretem. Oba souboje vyhrávají domácí borci. Trestné minuty se asi ještě navýší?

59:05
    Závěr utkání je nervózní a sudí mají co dělat, aby vše ukočírovali.
    58:13 Lukáš MOTLOCH - 0:3

58:13
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Hosté ve své třetině vyhrávají buly a pik se odráží k PETR KAFKA, který v jízdě k prázdné bráně nemůže minout. Asistence: Filip Haman a Kryštof Stuchlík.

58:00
    Poruba sáhla pro hru bez gólmana.

56:25
    Domácí ztrácí půdu pod nohama. Snaží se vsítit kontaktní gól, ale nedaří se to vykonat. Nastává proto malá nervozita, která toho na klidu moc nepřidá.

56:00
    Káňa se protáhl zpoza brány brankovištěm a zakončil jen do připraveného gólmana.

55:28
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Jan Dluhoš – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Petr Eret – 2+2 min, hrubost + 10 min. osobní trest, hrubost).

55:28
    Dluhoš a Eret v obranném pásmu Poruby shodili rukavice.

54:55
    Souboj za hostující brankou vyhrává Poruba. Brodek a spol ale neudrželi nakonec hru v útočné třetině.

54:21

53:56
    Štěpánek v podivném postavení zabránil Ďuračovi dorážet jeho vlastní střelu. Levá tyč byla nepropustná!
    52:30 Vojtěch TOMI - 0:2

52:30
    Po buly se VOJTĚCH TOMI rozjel na porubskou bránu a v oslabení navyšuje vedení.

52:21
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jakub Michálek – 2 min., podrážení).

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 31. Motloch (Eret), 53. Tomi, 59. Kafka (Haman, Stuchlík)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Foltán) – Rudl, Husák, Pastor, Slavík, Dluhoš, Dundáček, Šendera – Kanko, Zdeněk (C), J. Káňa (A) – Szturc, T. Jáchym, Sikora (A) – Špaček, Hudeček, Brodek – Ďurač, Ollender.
    HC Frýdek-Místek: Štěpánek (L. Daneček) – M. Adámek, Haman, L. Kovář, J. Michálek, J. Adámek, Hrachovský, D. Stránský – Kafka, Stuchlík, Tomi – Kofroň, Hladonik, Mikulík (C) – Kaukič, Przybyla, Klimša (A) – Eret, Motloch, V. Nestrašil.

Rozhodčí: Barek, Doležal – Bartek, Novák