NY Rangers – Montreal 1:2 (kon.) | New Jersey – Chicago 1:2 (2:3 po s.n.) | Pittsburgh – Arizona 2:0 (kon.)
Edmonton – Los Angeles 2:1 (kon.) | Anaheim – Washington 2:3 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 4:3 (kon.)

Filip Chytil (NYR) 0+0, 3 střely, čas na ledě 13:51
    Tomáš Tatar (MTL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 14:19 (03:38:01)

1. Carey Price (MTL) 29 zák., 1 gól, 96,7%
    2. Nate Thompson (MTL) 1+0
    3. Alexandar Georgijev (NYR) 31 zák., 2 góly, 93,9%

Statistiky: Střely na bránu: 30-33; Zablokované střely: 11-18; Vhazování: 40%-60%; Hity: 19-25; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
    Montreal dnes po urputném boji dobyl Madison Square Garden

Domácí Alexandar Georgijev sváděl v bráně na dálku fantastický souboj s Careym Pricem, jenže 67 sekund před koncem inkasoval z hokejky dorážejícího Natea Thompsona, který dnes rozhodl souboj dvou týmů z Originální šestky v Madison Square Garden. Konečný výsledek. New York Rangers 1 Montreal Canadiens 2.

59:14
    Alexandar Georgijev nyní vyrazil na střídačku a Rangers zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
    58:53 Nate THOMPSON - 1:2

58:53
    Montreal právě vstřelil branku!
    NATE THOMPSON se v blízkosti pravé tyče brány prosadil z dorážky a bekhendem zřejmě rozhodl utkání! Asistence: Nick Cousins a Nick Suzuki.

57:05
    Canadiens se vzápětí neprosadili v blízkosti levé tyče, kde Alexandar Georgijev zmrazil puk pod lapačkou a neumožnil Montrealu rozhodnout dnešní zápas.

55:58
    Jeff Petry si najel před bránu na nádhernou kolmou přihrávku a málem rozhodl zápas, jenže poté ztroskotal na levém betonu Alexandara Georgijeva! V hledišti to jen hlasitě zahučelo.

55:04
    Shea Weber na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho dělová rána s příklepem minula vzdálenější pravý horní roh brány. Rangers mu dali příliš volného prostoru.

54:16
    Ryan Strome se po skvělé teči neprosadil a následné nahození od modré čáry skončilo v náručí Careyho Price, po jehož zákroku následuje reklamní přestávka.

53:54
    Ryan Lindgren na levém křídle vystřelil od hrazení a jeho pokus skončil v lapačce brankáře Careyho Price.

53:02
    Alexandar Georgijev zastavil 127 z posledních 131 střel. Fantastická bilance brankáře Rangers.

52:38
    Nick Cousins se ocitl na pravém křídle v postavení mimo hru a prostor dostává krátká reklamní přestávka.

52:08
    Brady Skjei nepřesně rozehrál v blízkosti modré obranné čáry, Montreal se ale dostal pouze k nahození.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 23. Br. Smith – 11. Gallagher (Danault, Tatar), 59. N. Thompson (Cousins, Suzuki)

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Skjei, Trouba, M. Staal (A), DeAngelo, R. Lindgren, Fox – Lemieux, Zibanejad (A), Kakko – Panarin, R. Strome, Kreider – Fast (A), Chytil, Bučněvič – McKegg, B. Howden, Br. Smith. Hlavní trenér: David Quinn.
    Montreal Canadiens: Price (Primeau) – Chiarot, S. Weber (C), Kulak, Petry (A), O. Leskinen, C. Fleury – Tatar, Danault, Gallagher (A) – Lehkonen, Domi, Armia – Cousins, Suzuki, Weal – Hudon, N. Thompson, Peca. Hlavní trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: Jon McIsaac, Brandon Schrader. Čároví: Greg Devorski, Ryan Galloway

Diváci: 17354