NY Rangers – Montreal 1:2 (kon.) | New Jersey – Chicago 1:2 (2:3 po s.n.) | Pittsburgh – Arizona 2:0 (kon.)
Edmonton – Los Angeles 2:1 (kon.) | Anaheim – Washington 2:3 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 4:3 (kon.)
Vancouver – Buffalo 6:5 (po pr.)
Anaheim Ducks
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Washington Capitals
Sobota 07.12.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:55:07)

Washington Capitals: 36.

Je konec, Anaheim sice v závěru zápasu mocně usiloval o vyrovnání, na které ale nakonec nedosáhl. Hosté těsné vítězství udrželi a odváží si tak další cenné vítězství, čímž si jen upevnili vedení ve své konferenci. Anaheim nesehrál špatné utkání, ale domácím se nedaří v koncovce.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Anaheim rozehrává zpoza vlastí branky.

58:44
    Zakázané uvolnění poté, co Lars Eller (Washington) netrefil prázdnou branku Anaheimu.

58:20
    Anaheim udržel útočné pásmo.

58:05
    Ta chvíle přichází nyní, Anaheim to zkouší v šesti, branka Ducks je prázdná.

57:50
    Tlak Anaheimu sílí, domácí brzy sáhnout k power play.

57:30
    Alexandr Ovečkin (Washington) odvedl dobrou práci při bránění ve vlastní třetině, kde získal puk a dostal ho ze třetiny.

57:10
    Anaheim v útočném pásmu, Erik Gudbranson netrefuje branku z pravé strany.

56:10
    Puk za brankou Anaheimu, domácí se chtějí co nejrychleji dostat z vlastní třetiny.

55:04
    Poslední pětiminutovka třetí třetiny, Washington se soustředí na bránění těsného náskoku.

54:26
    Braden Holtby (Washington) chystá střelu Steela a raději přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

53:27
    Nick Jensen (Washington) si dojede pro puk k vlastní brance a hosté mohou rozehrát.

52:33
    Radko Gudas (Washington) se vrhl do střely Rowneymu a zabránil tak možná ve skórování domácímu útočníkovi.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 38. Getzlaf (Terry), 41. Henrique (Getzlaf, O. Kaše) – 9. Boyd (Hagelin, Orlov), 26. Kuzněcov (Carlson, J. Vrána), 42. J. Vrána

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Del Zotto, Fowler, Gudbranson, Guhle, Holzer – Rakell, Getzlaf, Terry – Rowney, Henrique, Silfverberg – N. Ritchie, Steel, O. Kaše – Deslauriers, D. Grant, D. Shore.
    Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Kempný, Carlson, Orlov, Jensen, Siegenthaler, Gudas – Ovečkin, Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Eller, Oshie – Hagelin, Boyd, Pánik – Leipsic, Dowd, Hathaway.

Rozhodčí: Pochmara, Skilliter – Mills, Berg

Diváci: 15 945