Uh. Hradiště – SHKM Hodonín 6:8 (kon.) | Pelhřimov – Božetice 11:0 (kon.) | V.Popovice – Kralupy n. Vltavou 2:1 (po pr.)
HC Slavoj Velké Popovice
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
HK Kralupy nad Vltavou
Sobota 07.12.2019, 18:00 • Zimní stadion Velké Popovice • Krajská liga: Středočeský kraj • 13. kolo

63:05
    Velké Popovice právě vstřelily branku!

Velké Popovice dnes domácí neporazitelnost obhájí. Nejproduktivnější domácí hráč JAN SYNÁČ zužitkoval křižnou přihrávku od Braniše a střelou pod víko rozhoduje tento zápas. Asistence: Petr Braniš, Václav Medřický

59:37
    Brandejský míří sám na Lorence! Jeho bekhendový blafák ale domácí brankář přečetl a přerušuje hru.

54:26
    Jakub Verbík trefuje pravou tyč!

53:41
    Domácí jdou do tří! Brankář Lorenc vyhodil úmyslně branku ze svého postavení a dostává 2 trestné minuty. Obrovská šance pro Kralupy.

53:33
    Ondřej Hampl se snažil prodrat přes Václava Vacka, který ho odstavil úderem na hlavu a dostává 2 minuty. Přesilovka pro Kralupy.

Tři na jednoho teď ujížděl Jakub Verbík se Soukupem a Hamplem. Poslední jmenovaný nakonec přestřeluje bránu.

40:27
    Hned z kraje třetí třetiny si zahrají Kralupy přesilovou hru. Na trestnou lavici si odjíždí odpočinout domácí obránce Martin Nejedlý.

37:20
    Kralupy jdou znovu do čtyř. Držením se provinil Martin David, který díky tomu zabránil jasné šanci domácích.

33:48
    Příležitost pro domácí. 2 trestné minuty dostává Miloslav Cafourek (KRA)

30:31
    Krátce po návratu Braniše dostává další 2 trestné minuty Martin Vacek (VPO). Kralupský tlak může pokračovat.

28:29
    Žákovskou chybu teď udělal Petr Braniš. Popovický obránce vyhodil puk mimo mantinely a dostává 2 minuty za zdržování hry. Přesilovka pro Kralupy.

28:18
    Kaprálova střela z prostoru kruhu pro vhazování změnila od domácího obránce směr a jen tak tak míjí pravou Lorencovu tyč.

22:38
    Jiří Exner si teď vychutnal Jana Synáče! Nejproduktivnější hráč domácích se dostal do bezprostřední šance a zamířil k pravé tyči kralupské brány, brankář hostů vytáhl fantastický zákrok lapačkou.

20:26
    V přečíslení tří na jednoho teď unikal první kralupský útok, Řehák ale nezpracoval Kaprálovu přihrávku a ze šance nic nebylo.

19:32

Velké Popovice se přeci jen prosazují. Dulovcovu střelu od modré tečoval před Exnerem VÁCLAV MEDŘICKÝ a puk končí v síti. Kralupský brankář nemohl nic dělat. Asistence: Martin Dulovec

19:05
    Exner teď nadvakrát vychytává Medřického z bezprostřední blízkosti!

17:48
    Další šance pro domácí. Na trestnou lavici míří na 2 minuty Ota Řehák (KRA)

17:34
    Fantastický zákrok Jiřího Exnera. Martin Vacek našel před bránou osamoceného Nejedlýho, který střílí z první. Exner se skvěle přesouvá a zabraňuje jasnému gólu!

16:21
    Ondřej Hampl objel domácí bránu a naservíroval puk přímo před brankáře Lorence Tomáši Soukupovi. Lorenc vs. Soukup 2:0

14:10
    Jiří Exner teď doslova ukradl gól Martinu Vackovi, který sám proti přesouvajícímu se kralupskému gólmanovi dokázal trefit jen jeho pravý beton!

12:14
    Jakub Šarše (KRA) dostává 2 minuty za podražení. Přesilovka pro domácí.

11:45
    Jiří Exner teď zachraňuje svůj tým od vyrovnání! Rybičkou se vrhl z brankoviště po puku a dostává ho svou holí do bezpečí.

7:18
    První přesilovou hru si zahrají také domácí. Za držení odchází na trestnou lavici Tomáš Prášek (KRA).

6:10
    Kralupy právě vstřelily branku!

ONDŘEJ HAMPL se rozjel podél levého mantinelu a schovanou střelou zpoza obránce trefuje přesně levý růžek Lorencovy brány. Asistence: Miloslav Cafourek, Jiří Brandejský

4:21
    Ve vlastním oslabení teď zahrozili domácí. Jiří Exner kryje všechny střely.

3:26
    Tomáš Soukup střílí z první bezprostředně před Lorencem! Ten se stihl včas přesunout a zasahuje.

3:14
    Kralupy si zahrají svou první přesilovou hru. Na trestnou odchází Vojtěch Petráček.

David Palán

Branky a nahrávky: 20. Medřický (Dulovec), 64. Synáč (Braniš, Medřický) – 7. Hampl (Cafourek, Brandejský)

HC Slavoj Velké Popovice: Lorenc (Žingor) – Černý, Nejedlý, V. Vacek, Krejčí (A), Kolaja, Petráček, Braniš (A) – Kukačka, Mareček, Synáč, Medřický, M. Vacek, Klešč, Dulovec, Rejna (C), Hrubant, Freisler
    HK Kralupy nad Vltavou: Exner (Kresta) – David, R. Verbík, Cafourek, J. Verbík, Šarše, Prášek – Řehák, Kaprál, Student – Soukup, Hampl, Brandejský – Roubal, Hanžl, Davídek – Neiss

Rozhodčí: Vojtěch Jelínek — Pavel Karda, Zbyněk Karda