Machmud Muradov - Trevor Smith | Vítěz: Machmud Muradov (KO) (kon.) |
Štafeta žen, 4x6 km, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Beaver Creek | Vítěz: T. Ford (USA) (kon.) | | | SuperG žen, Lake Louise | Vítěz: V. Rebensburgová (GER) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Beaver Creek | Vítěz: T. Ford (USA) (kon.) |
Závod na 1500 metrů žen | Vítěz: I. Blondinová (CAN) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
Štafeta žen, 4x5 km, Lillehammer | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Lillehammer | Vítěz: Rusko II (kon.) |
Skoky HS140, Lillehammer | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Lillehammer | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - muži HS134, Nižnij Tagil
Vítěz: S. Kraft (AUT)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Stefan Kraft (AUT) 277,6
2. Killian Peier (SUI) 254,6
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 252,3
4. Daniel-André Tande (NOR) 251,8
5. Thomas Aasen Markeng (NOR) 246,8
6. Karl Geiger (GER) 246,0
7. Constantin Schmid (GER) 239,2
8. Peter Prevc (SLO) 238,6
9. Robert Johansson (NOR) 234,0
10. Timi Zajc (SLO) 229,1
11. Jukija Sato (JPN) 220,8
12. Pius Paschke (GER) 220,8
13. Michael Hayböck (AUT) 220,4
14. Johann André Forfang (NOR) 220,3
15. Kamil Stoch (POL) 219,5
16. Jakub Wolny (POL) 218,7
17. Dawid Kubacki (POL) 218,4
18. Jan Hörl (AUT) 217,2
19. Daniel Huber (AUT) 216,3
20. Philipp Aschenwald (AUT) 216,1
21. Simon Ammann (SUI) 214,2
22. Stephan Leyhe (GER) 207,8
23. Robin Pedersen (NOR) 205,5
24. Maciej Kot (POL) 203,7
25. Stefan Hula (POL) 194,7
26. Dmitrij Vasiljev (RUS) 188,5
27. Moritz Bär (GER) 187,2
28. Anže Lanišek (SLO) 183,6
29. Junširo Kobajaši (JPN) 174,9
30. Richard Freitag (GER) 145,3
Startovní listina
1. Michail Maksimočkin (RUS)
2. Dmitrij Vasiljev (RUS)
3. Roman Koudelka (CZE)
4. Noriaki Kasai (JPN)
5. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
6. Antti Aalto (FIN)
7. Viktor Polášek (CZE)
8. Sergej Tkačenko (KAZ)
9. Jevgenij Klimov (RUS)
10. Gregor Deschwanden (SUI)
11. Eetu Nousiainen (FIN)
12. Klemens Murańka (POL)
13. Tilen Bartol (SLO)
14. Roman Trofimov (RUS)
15. Jakub Wolny (POL)
16. Markus Eisenbichler (GER)
17. Stefan Hula (POL)
18. Michael Hayböck (AUT)
19. Moritz Bär (GER)
20. Constantin Schmid (GER)
21. Simon Ammann (SUI)
22. Pius Paschke (GER)
23. Naoki Nakamura (JPN)
24. Maciej Kot (POL)
25. Killian Peier (SUI)
26. Stephan Leyhe (GER)
27. Piotr Żyła (POL)
28. Robert Johansson (NOR)
29. Domen Prevc (SLO)
30. Johann André Forfang (NOR)
31. Thomas Aasen Markeng (NOR)
32. Richard Freitag (GER)
33. Marius Lindvik (NOR)
34. Junširo Kobajaši (JPN)
35. Robin Pedersen (NOR)
36. Peter Prevc (SLO)
37. Jan Hörl (AUT)
38. Daniel Huber (AUT)
39. Daiki Ito (JPN)
40. Gregor Schlierenzauer (AUT)
41. Timi Zajc (SLO)
42. Stefan Kraft (AUT)
43. Dawid Kubacki (POL)
44. Kamil Stoch (POL)
45. Jukija Sato (JPN)
46. Rjoju Kobajaši (JPN)
47. Karl Geiger (GER)
48. Philipp Aschenwald (AUT)
49. Anže Lanišek (SLO)
50. Daniel-André Tande (NOR)
1. Stefan Kraft (AUT) 277,6
2. Killian Peier (SUI) 254,6
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 252,3
4. Daniel-André Tande (NOR) 251,8
5. Thomas Aasen Markeng (NOR) 246,8
6. Karl Geiger (GER) 246,0
7. Constantin Schmid (GER) 239,2
8. Peter Prevc (SLO) 238,6
9. Robert Johansson (NOR) 234,0
10. Timi Zajc (SLO) 229,1
11. Jukija Sato (JPN) 220,8
12. Pius Paschke (GER) 220,8
13. Michael Hayböck (AUT) 220,4
14. Johann André Forfang (NOR) 220,3
15. Kamil Stoch (POL) 219,5
16. Jakub Wolny (POL) 218,7
17. Dawid Kubacki (POL) 218,4
18. Jan Hörl (AUT) 217,2
19. Daniel Huber (AUT) 216,3
20. Philipp Aschenwald (AUT) 216,1
21. Simon Ammann (SUI) 214,2
22. Stephan Leyhe (GER) 207,8
23. Robin Pedersen (NOR) 205,5
24. Maciej Kot (POL) 203,7
25. Stefan Hula (POL) 194,7
26. Dmitrij Vasiljev (RUS) 188,5
27. Moritz Bär (GER) 187,2
28. Anže Lanišek (SLO) 183,6
29. Junširo Kobajaši (JPN) 174,9
30. Richard Freitag (GER) 145,3
Startovní listina
1. Michail Maksimočkin (RUS)
2. Dmitrij Vasiljev (RUS)
3. Roman Koudelka (CZE)
4. Noriaki Kasai (JPN)
5. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
6. Antti Aalto (FIN)
7. Viktor Polášek (CZE)
8. Sergej Tkačenko (KAZ)
9. Jevgenij Klimov (RUS)
10. Gregor Deschwanden (SUI)
11. Eetu Nousiainen (FIN)
12. Klemens Murańka (POL)
13. Tilen Bartol (SLO)
14. Roman Trofimov (RUS)
15. Jakub Wolny (POL)
16. Markus Eisenbichler (GER)
17. Stefan Hula (POL)
18. Michael Hayböck (AUT)
19. Moritz Bär (GER)
20. Constantin Schmid (GER)
21. Simon Ammann (SUI)
22. Pius Paschke (GER)
23. Naoki Nakamura (JPN)
24. Maciej Kot (POL)
25. Killian Peier (SUI)
26. Stephan Leyhe (GER)
27. Piotr Żyła (POL)
28. Robert Johansson (NOR)
29. Domen Prevc (SLO)
30. Johann André Forfang (NOR)
31. Thomas Aasen Markeng (NOR)
32. Richard Freitag (GER)
33. Marius Lindvik (NOR)
34. Junširo Kobajaši (JPN)
35. Robin Pedersen (NOR)
36. Peter Prevc (SLO)
37. Jan Hörl (AUT)
38. Daniel Huber (AUT)
39. Daiki Ito (JPN)
40. Gregor Schlierenzauer (AUT)
41. Timi Zajc (SLO)
42. Stefan Kraft (AUT)
43. Dawid Kubacki (POL)
44. Kamil Stoch (POL)
45. Jukija Sato (JPN)
46. Rjoju Kobajaši (JPN)
47. Karl Geiger (GER)
48. Philipp Aschenwald (AUT)
49. Anže Lanišek (SLO)
50. Daniel-André Tande (NOR)
1. Stefan Kraft (AUT) 277,6
2. Killian Peier (SUI) 254,6
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 252,3
4. Daniel-André Tande (NOR) 251,8
5. Thomas Aasen Markeng (NOR) 246,8
6. Karl Geiger (GER) 246,0
7. Constantin Schmid (GER) 239,2
8. Peter Prevc (SLO) 238,6
9. Robert Johansson (NOR) 234,0
10. Timi Zajc (SLO) 229,1
11. Jukija Sato (JPN) 220,8
12. Pius Paschke (GER) 220,8
13. Michael Hayböck (AUT) 220,4
14. Johann André Forfang (NOR) 220,3
15. Kamil Stoch (POL) 219,5
16. Jakub Wolny (POL) 218,7
17. Dawid Kubacki (POL) 218,4
18. Jan Hörl (AUT) 217,2
19. Daniel Huber (AUT) 216,3
20. Philipp Aschenwald (AUT) 216,1
21. Simon Ammann (SUI) 214,2
22. Stephan Leyhe (GER) 207,8
23. Robin Pedersen (NOR) 205,5
24. Maciej Kot (POL) 203,7
25. Stefan Hula (POL) 194,7
26. Dmitrij Vasiljev (RUS) 188,5
27. Moritz Bär (GER) 187,2
28. Anže Lanišek (SLO) 183,6
29. Junširo Kobajaši (JPN) 174,9
30. Richard Freitag (GER) 145,3
...
32. Viktor Polášek (CZE)
41. Roman Koudelka (CZE) (17:15:16)