Florida – San Jose 5:1 (kon.) | Vegas – NY Rangers 0:5 (kon.) | Chicago – Arizona 3:4 (1:2 po s.n.)
Edmonton – Buffalo 2:3 (po pr.)
po s.n. (1:2)
Chicago Blackhawks
3:4 (3:1, 0:2, 0:0 - 0:0)
Arizona Coyotes
Pondělí 09.12.2019, 01:00 • United Center, Chicago • NHL

V dnešním utkání jsme viděli velice bojovný výkon obou celků, utkání se muselo rozhodnout až po trestném střílení. Arizona, hlavně ve třetí třetině, byla kvalitnějším mužstvem na puku a nejspíše zaslouženě si odváží dva body ze svého výjezdu. Domácí celek se nadále trápí s proměňováním šancí, dnes je opět podržel fantastický Lehner. (03:47:04)

65:00 Conor GARLAND - 3:4

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
    Autorem vítězné branky je CONOR GARLAND.

64:34
    Domáco obrana si poradila s nebezpečnou přihrávkou DeBrincata, puk ovšem stále v držení domácího celku.

64:02
    Kuemper drží střelu jednoho z hráčů soupeře pevně v lapačce, následuje vhazování před jeho bránou.

63:35
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Jonathan Toews – 2 min., sekání).

62:44
    Vynikající dva zákroky Lehnera proti střelám Nylandera a Kanea, kotouč byl nakonec vyhozen obranou Kojotů, domácí ale opět startují své motory a budou se snažit dobývat bránu zmiňovaného gólmana.

62:00
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Nick Schmaltz – 2 min., hákování).

61:51
    Hosté poměrně dlouho drží puk na svých hokejkách, ale nejsou schopni dostat se do útočné třetiny před bránu Lehnera.

60:47
    Keller získává puk ve prospěch svého týmu a zakládá první akci hostujícího celku v dnešním prodloužení.

60:07
    Úvodní buly vyhrává domácí celek.

David Suchý

Vojtěch Adamek

Branky a nahrávky: 1. J. Toews (de Haan), 9. DeBrincat (P. Kane, J. Toews), 18. D. Kubalík (C. Murphy, J. Toews) – 11. Fischer (Dvorak, Schmaltz), 27. Garland (Söderberg, Schmaltz), 29. Söderberg (Keller, Kessel), rozh. náj. Garland