Florida – Tampa 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 1:4 (kon.) | Buffalo – St. Louis 5:2 (kon.)
Nashville – San Jose 3:1 (kon.) | Minnesota – Anaheim 2:3 (0:2 po s.n.) | Winnipeg – Detroit 5:1 (kon.)
Dallas – New Jersey 2:0 (kon.) | Edmonton – Carolina 3:6 (kon.) | Arizona – Calgary 2:5 (kon.)
Vancouver – Toronto 1:4 (kon.) | Vegas – Chicago 5:1 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 3:1 (kon.)
Pittsburgh Penguins
1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
Montreal Canadiens
Středa 11.12.2019, 01:10 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek středeční noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (03:44:44)

Hity 53 – 67

Máme tu konec dnešního utkání a máme tu překvapení. Tučňáci na domácím ledě prohrávají s Habs 1:4 a po delší době si připisují na svůj účet porážku. Skóre dnešního zápasu otevřel JAKE GUENTZEL a byl to také jediný střelec domácích v tomto utkání. Za hosty vyrovnal v přesilové hře TOMÁŠ TATAR. Druhou branku hostů vstřelil po natlačení před Jarryho JOEL ARMIA. Před koncem druhé třetiny dal třetí branku po obtočení branky SHEA WEBER. Ve třetí třetině dal hostující čtvrtou branku do prázdné svatyně BRENDAN GALLAGHER.

59:47
    Rána Marina od modré a pohodlný zákrok Price.

59:00
    Poslední minuta utkání.
    58:21 Brendan GALLAGHER - 1:4

58:21
    Montreal právě vstřelil branku!
    A máme rozhodnuto. Tatar našel ve přihrávkou BRENDANA GALLAGHERA, který ať na kolenou a v tísni trefil prázdnou branku. Asistence: Tomáš Tatar, Shea Weber.

58:15
    Domácí bez brankáře.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23
    Price si počkal na odražený puk a pomocí mantinelu ho vyhazuje do středního pásma.

57:06
    Zakázané uvolnění Penguins.

56:58
    Gallagher vypálil a trefil náruč Jarryho.

56:48
    Nepřesná přihrávka připravuje domácí o útočné pásmo.

56:30
    Komerční přestávka.

56:19
    Price vyjel za branku a s klidem pomáhá s rozehrávkou.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 3. Guentzel (Rust, Malkin) – 33. Tatar (Gallagher, Danault), 37. Armia (Petry), 40. S. Weber (Lehkonen, Armia), 59. Gallagher (Tatar, S. Weber)

Pittsburgh Penguins: Jarry (M. Murray) – Letang (A), Marino, J. Johnson (A), Ruhwedel, J. Schultz, M. Pettersson – Guentzel (A), Malkin, Rust – Kahun, McCann, B. Tanev – Aston-Reese, Blueger, Simon – Galchenyuk, Lafferty, Noesen.
    Montreal Canadiens: Price (Primeau) – Kulak, S. Weber (C), Chiarot, Petry (A), O. Leskinen, C. Fleury – Tatar, Danault (A), Gallagher – Lehkonen, Domi, Armia – Cousins, Suzuki, Weal – Peca, N. Thompson, Barber.

Rozhodčí: McIsaac, L´Ecuyer – Tobias, Knorr

Diváci: 18.422